Visi greitųjų pasimatymų dalyviai liko sužavėti ID.4 galimybėmis, atkreipė dėmesį į erdvų saloną, inovacijas ir modernų dizainą bei pabrėžė, kad tai yra tikras šeimos elektromobilis.

„ID.4 man paliko minkšto, gero ir šeimai tinkamo elektromobilio įspūdį. Gale sėdintiems keleiviams vietos suteikta labai daug, automobilis labai tylus ir galingas – atrodo, kad iki 100 km/val. jis įsibėgėja gerokai greičiau, nei per 8,5 sekundės“, – teigė Delfi.lt Auto rubrikos redaktorė Dina Sergijenko.

„Manau, kad ID.4 taps „Volkswagen“ bestseleriu. Šis formatas yra tai, ko dabar nori lietuviai – sportiškas, erdvus, paaukštintas ir didele baterija. Tiems, kurie mėgsta „Volkswagen“ DNR, šis automobilis prilips iškart“, – elektromobilį įvertino 15min.lt žurnalistas Žilvinas Pekarskas.

„ID.4 yra būtent tai, ko tikėjausi. Visos gerosios ID.3 savybės, tik rinkai patrauklesniu formatu“, – kolegą papildė Linas Butkus iš „Verslo žinių“.

„Tai yra kito lygio elektromobilis – komfortiškas ir galingesnis, nei reikia. ID.4 stebina savo grožiu, išvaizda, niuansais ir mažomis smulkmenomis“, – liko nustebęs žurnalo „Keturi ratai“ redaktorius Ramūnas Fetingis.

„Man patiko papildytosios realybės navigacija – manau, kad tokius sprendimus netrukus rasime visuose automobiliuose. ID.4 nebepretenduoja būti tik miesto elektromobiliu – jis tikrai visapusiškas, su daug erdvės salone ir galios ratuose“, – technologijas pagyrė „Auto Bild“ redaktorius Vitoldas Milius.

„Pakankamai lengva save įsivaizduoti vairuojant tokį automobilį kasdien. Manau, kad yra nedaug žmonių, kuriems nepakaktų tokį atstumą vienu įkrovimu įveikiančio elektromobilio. Nuo konvencinio automobilio jis skiriasi labai nedaug, o skirtumai – ID.4 naudai“, – sakė žurnalistas Renaldas Gabartas.

„Puikus šeimos automobilis. Pagaliau turime erdvų elektromobilį, kuriuo vienu įkrovimu galima nuvažiuoti iš Vilniaus į Palangą, o galbūt ir toliau. ID.4 – novatoriškas, gražių linijų, didele bagažine, kurioje telpa ir daiktai, ir gali įsitaisyti šuo. Neabejoju, kad ID.4 laukia sėkmė“, – džiaugėsi „Ignitis“ e. mobilumo produktų vadovas Andrius Šeršniovas.

ID.4 jau pasiekė pirmuosius klientus Lietuvoje. Visi jie turi galimybę atnaujinti programinę įrangą nuotoliniu būdu, į elektromobilius standartiškai montuojamas mūsų klimatui pritaikytas šilumos siurblys ir suteikiama penkerių metų garantija. Bazinės ID.4 versijos kaina prasideda nuo mažiau nei 40 tūkst. eurų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės