Iki Šiaurės Europos zonos 6 valandų ištvermės lenktynių trečiojo etapo „Riga Summer Race“ metu likus porai savaičių, komanda, atrodo, džiaugiasi sezonu ir puikia komandos sudėtimi, bet tuo pačiu metu bijo „prisikalbėti“.

Konkurentai – latviai su „Lambo“

„Turint tokią komandos sudėtį ir pasirengimą, planas buvo laimėti lenktynes Palangoje ir NEZ6H čempionatą. Nenorime prisikalbėti, bet jis kol kas yra įgyvendinamas visu 110 procentų, – juokėsi komandos vadovas H. Aleksandravičius. – „Riga Summer Race“ tikimės parodyti aukščiausius rezultatus. Žinoma, akivaizdu, kad turint tokį parką trasoje varžytis tikrai nebus lengva. Pagrindinis konkurentas dalyvauja greitesniu ir galingesnius „Lamborghini Huracan“ automobiliu. Manyčiau, kova tikrai nusimato smagi.“

Kalbant apie pagrindinę konkurenciją, jam pritarė ir komandos lenktynininkas Jonas Karklys.

„Jeigu broliams latviams eitųsi be klaidų, mums būtų išties be galo sunku kažką padaryti, ypatingai tradicinėse trasose, kaip kad buvo Suomijoje ar bus Rygoje. Jų „Lamborghini“ – labai gerai padarytas, stabilus ir galingas, su techninėmis pagalbomis ir įvairiomis kontrolėmis, tad jie, be abejo, atrodo pagrindiniais konkurentais. Žinoma, jeigu darysime klaidas arba jeigu bus koks nors gedimas – bet kuri iš dalyvaujančių komandų gali tapti mūsų konkurentu“, – pamąstymais dalijosi sportininkas.

NEZ6H čempionate „Circle K milesPlus“ komandos sudėtyje varžosi trys sportininkai: Jonas Gelžinis, Jonas Karklys ir Julius Adomavičius. Pastarieji abu sportininkai šių metų sezoną turi „dvigubą“: šalia ištvermės lenktynių su komanda, J. Karklys papildomai dalyvauja Centrinės Europos „Renault Clio Cup“ čempionate: čia jis – vienintelis lietuvis kovojantis dėl pergalės. Tai – kur kas agresyvesnių varžybų serija nei ištvermės lenktynėse. Kitose, sprinto – „TCR Baltic“ įskaitos lenktynėse dalyvaujantis komandos draugas J. Adomavičius lygiai taip pat kovoja dėl savo pirmosios pergalės istorinėje „TCR“ automobilių įskaitoje regione.

Po lenktynių Palangoje paklaustas apie savijautas ir lūkesčius likusiam sezonui, J. Adomavičius neslėpė nei geros nuotaikos, nei entuziazmo.

„Savijautos ir nuotaikos labai geros, po varžybų nejaučiau jokio nuovargio. Manau, jeigu būtų reikėję, bučiau ir sekmadienį sėdęs važiuoti toliau. Labai džiaugiuosi už visos savo komandos žmones, kurie įdėjo daug darbo, kad tai pasiektume: matyt buvom verti to“, – pasakojo sportininkas.

Daugelyje trasų lenktyniavęs Jonas Karklys negailėjo komplimentų Rygos mieste įkurtai trasai, kurioje ir įvyks kitas varžybų etapas.

„Man labai patinka „Bikernieki“ trasa. Ji tokia senoviška, žavinga, turinti įvairių posūkių: ir tų tradicinių žiedinių, ir itin specifinių, kurių nelabai atrasi kitur. Tuo pačiu – ji tikrai nėra labai saugi ir padaręs klaidą sportininkas gali labai stipriai nukentėti. Tai irgi šiokios tokios specifikos įneša vairuojant. Tam, kad galėtum maksimaliai išnaudoti automobilį šioje trasoje, reikia ne tik labai daug dirbti, bet ir ganėtinai rizikuoti. Bet man asmeniškai patinka“, – komplimentų negailėjo sportininkas.

„Circle K milesPlus“ komandos kovos dėl dar vienos pergalės prasidės šeštadienį anksti ryte 08.50 valandą, kartu su kitais NEZ6H čempionato dalyviais siekiant geriausios pozicijos kvalifikacinių važiavimų metu. Varžybų startas – 15 val.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės