Pirmajame kvalifikaciniame važiavime Rokas pasirodė puikiai ir užėmė ketvirtą vietą. Tačiau kiti nebuvo tokie sėkmingi ir susumavus visus rezultatus po keturių kvalifikacijų R. Baciuška liko septintas.

Tai leido jam lengvai patekti į pusfinalį, į kurį patenka dešimt greičiausiųjų sportininkų. Roko pusfinalis susiklostė šiek tiek blogiau negu tikėtasi.

„Pusfinalio startą pramiegojau. Netipiškai greitai užsidegė žalia šviesa ir paprasčiausiai nespėjau startuoti. Vėliau teko vytis sportininkus. Šitoje trasoje realiomis sąlygomis man pavyksta neblogai lenkti, yra pora vietų. Tačiau virtualiose lenktynėse viskas kiek kitaip ir tos vietos, kur praėjusiais metais lenkiau priešininkus, virtualiame žaidime nepasiteisino,“ – po finišo pasakojo Rokas Baciuška.

Rokas Baciuška virtualiame Pasaulio ralio-kroso čempionate

Savo pusfinalyje Rokas užėmė ketvirtą vietą ir į finalą nepateko. Mat į jį patenka tik po du greičiausius dviejų pusfinalių sportininkus ir vienas, užėmęs trečią vietą, bet parodęs geresnį bendrą važiavimo laiką.

Na, o lenktynes Švedijoje laimėjo prancūzas Jonathan Pailler, kuris lenktyniauja Europos ralio-kroso pirmenybėse. Tai buvo debiutinės lenktynės šiam sportininkui, nes į virtualų Pasaulio ralio-kroso čempionatą rengėjai kviečia sportininkus individualiai.

Dabar čempionate liko vienintelis etapas – paskutinės šio sezono virtualios lenktynės vyks Pietų Afrikos Respublikos trasoje liepos 12 dieną.

Rokas Baciuška virtualiame Pasaulio ralio-kroso čempionate

Iš karto po šių lenktynių Rokas sėdo į automobilį ir patraukė tiesiai į keltą – mat jau rytoj jis dalyvaus tikruose GCK komandos testuose. Lietuvio jau laukia pasiruošimo tikram Pasaulio čempionatui programa. Trys dienos Prancūzijoje, kur jis bandys savo naują bolidą – „Renault Clio RS RX“. Iš karto po to Rokas sėda į lėktuvą ir jau šeštadienį dalyvaus Lietuvos kartingo čempionato trečiajame etape Aukštadvaryje.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos