Antrą vietą iškovojo praėjusių metų ralio nugalėtojai - „Top Gear Lietuva“ žurnalo redaktoriaus Renaldo Gabarto ir šturmano Vinco Gerdžiūno ekipažas.

Trečioji vieta atiteko Jaceko Jureckio ir Arkadiuszo Raszevskio ekipažui (Abarth 500).

„Volkswagen Golf“ automobiliu važiavę Kęstutis Taškūnas ir jo šturmanas Andrejus Savčenko buvo greičiausi šiame Press ralyje, tačiau jie varžėsi ralio svečių grupėje (VIP).

Penktadienį Rygoje startavusio „Press ralio 2013” dalyviai per porą dienų Latvijos ir Lietuvos keliais nuvažiavo pusę tūkstančio kilometrų. Antrus metus paeiliui buvo organizuojama ir turistinė įskaita, kurioje geriausiai sekėsi Lino Barščevičiui ir Erdvilui Ališauskui, užėmusiems pirmą vietą. Antri liko Justinas Vanagas ir Ingrida Bertašiūtė, trečią vietą iškovojo DELFI ekipažas – Robertas Narmontas ir Tomas Vinickas.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)