Antra liko Latvijos komanda, o trečioji pozicija atiteko Estijos lenktynininkams.

Galingiausių "Superbike" klasės motociklų lenktynėse nugalėtoju po atkaklios tapo vilnietis Šarūnas Pladas su "Suzuki". Antras finišo liniją kirto Julijus Čibirka su "Kawasaki". Trečiąją vietą užėmė Gediminas Majauskas ("Ducati").

Nuo pat starto į priekį išsiveržęs J. Čibirka pirmavo didžiąją lenktynių dalį ir tik paskutiniuose ratuose praleido į priekį atrankos varžybų nugalėtoją Š. Pladą.

Lenktynių nugalėtojas, norėdamas aplenkti varžovą, išvystė rekordinį greitį. Š. Pladas pagerino trasos rekordą, 3350 m ratą įveikęs per 1 min. 10,980 sek. (vid. greitis - 167,037 km/h). Tokiu būdu motociklininkas priartėjo prie absoliutaus šios trasos greičio rekordo, kuris priklauso "Formulių" meistrui iš Estijos Jegorui Popovui, prieš pusantrų metų vieną Kačerginės "Nemuno žiedo" trasos ratą įveikusiam per 1 min. 9,171 sek. (vid. greitis - 171,748 km/h).

"Supersport" motociklų klasės finalą laimėjo Ignas Krasauskas su "Yamaha", pralenkęs Arūną Gibiežą ("Yamaha") ir latvį Igorį Miezį ("Honda").

Tačiau A. Gibieža triumfavo B600 klasėje, pranokęs du Latvijos atstovus - Jurį Kersteną ("Suzuki") ir Renarą Mažganą ("Honda").

B1200 klasės motociklininkų lenktynes laimėjo G. Majauskas su "Ducati", trečias finišavo jo komandos draugas Giedrius Rimkus ("Ducati").

Jungtinėje 125,250/400 kubinių centimetrų darbo tūrio variklius turinčių motociklų klasėje varžėsi tik Estijos, Latvijos ir Suomijos atstovai. Čia dvi pirmąsias vietas iškovojo suomiai Aimo Heinonenas ("Honda") ir Tapio Kolhonenas ("Yamaha"), trečias liko 14-metis latvis Garis Rožkalnis ("Honda").

Jauniausiam varžybų dalyviui G. Rožkalniui bei vyriausiajam lenktynininkui - 63-ejų metų A. Heinonenui - atiteko specialūs prizai.

Didelio žiūrovų dėmesio susilaukė ir šių varžybų naujovė - Nacionalinės motociklų sporto federacijos pastangomis lenktynių kalendoriuje atsiradusi C klasė, kurioje varžėsi jaunieji Lietuvos sportininkai.

Atkaklioje kovoje nugalėjo Nauris Pilkionis ("Kawasaki"). Antrąją vietą užėmė Tomas Sokolovas ("Suzuki"), trečiąją - Vaidas Gaurilčikas ("Honda").

Pirmajame Rytų Europos ir Baltijos šalių čempionato etape varžėsi 50 pajėgiausių žiedinių lenktynių meistrų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir Rusijos.

Kačerginėje žiūrovai galėjo stebėti Baltijos šalių akrobatinio važiavimo motociklais ("Stuntriding") varžybas.

Teisėjai pirmąją vietą skyrė praėjusių metų šių pirmenybių nugalėtojui alytiškiui Virginijui Žukauskui. Antras liko latvis Janis Rozitis, o trečias - rusas Dmitrijus Klevachinas.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.