Šie metai Lietuvos ralio bendruomenei buvo nedėkingi – dėl gamtos išdaigų buvo atšauktas „Winter rally“ Utenos apylinkėse, neįvyko ir antrasis etapas Latvijoje, tad kovinė ralio technika į trasas išriedėjo tik Žemaitijoje birželį. Raliai Rokiškyje ir Elektrėnuose įvyko kaip planuota, tačiau dar prieš Elektrėnų ralį, finalinis etapas Druskininkuose buvo atšauktas.

Jau kiek anksčiau Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) Ralio komitetas buvo numatęs, kad rezerviniu etapu galėtų būti paskutiniu metu tik Lietuvos automobilio ralio sprinto čempionato etapą (LARSČ) organizavęs SK ,,Akseleratorius“. Po atšaukto etapo Druskininkuose Ralio komitetas patvirtino, kad LARČ finalinis etapas ir LARSČ IV – etapas bus pavestas organizuoti sporto klubui ,,Akseleratorius“.

Tiesa, suorganizuoti ralį zarasiškiams tenka per rekordiškai trumpą laiką – maždaug mėnesį. Tai organizatorių komandai nemenkas iššūkis.

„Ralio organizavimui po posėdžio pritarė savivaldybės administracija ir Zarasų rajono meras. Prisidėti nusprendė ir Martynas Samsonas. Jo pagalba ir žinios – lyg degalai sportiniam automobiliui, – tvirtina vienas ralio organizatorių Arvydas Petkevičius. – Prisipažinsiu, buvau maloniai nustebintas ralio bendruomenės ir kitų organizacijų noru pagelbėti organizuojant ralį. Kartu visiems skeptikams galiu pasakyti, kad Lietuvos ralio bendruomenės nariai tai viena didelė šeima, kurią visą, gerai nusiteikusią ir pasiryžusią kovoti iki paskutinių metrų, išvysite atvykę į Zarasus spalio 2 – 3 dienomis.“

Iš viso sportininkams parengta 13 greičio ruožų. Paskutinysis, kurio dalis vingiuos legendinio Stelmužės greičio ruožo kilometrais bus naktinis, o tai žada daug gražių vaizdų ralio „Samsonas Around 7 Lakes Rally“ žiūrovams ir daug įtampos ir adrenalino sportininkams. Jau dabar aišku, kad prie starto linijos rikiuosis virš 70 ekipažų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės