Nugalėtoją sprendė trys dešimtys autoritentingų automobilių sporto specialistų ir naujienų portalo 15min.lt skaitytojai, kurie rinko geriausius 2015 metų Lietuvos automobilių sporto žmones ir renginius.

Nuo lapkričio 10-osios iki gruodžio vidurio savo nuomonę išsakė ir balsavo visa trisdešimties narių vertinimo komisija, o tada į geriausiųjų rinkimus įsijungė ir skaitytojai, turėję lygias teises su konkurso žiuri.

Vėliau ir komisijos, ir portalo skaitytojų skirti balai nuo bendro jų skaičiaus buvo išreikšti procentine išraiška.

1000 km lenktynėms savo prioritetą skyrė tiek specialistų vertinimo komisija, tiek portalo skaitytojai, todėl nugalėtojas didelių abejonių nekėlė jau nuo pat rinkimų pradžios. Geriausiuoju automobilių sporto renginiu 2015 metais pripažintos „ENEOS 1000 km lenktynės“ surinko 83,38 procento balsų.

„Tai pirmoji džiugi prasidėjusių naujųjų metų dovana, už kurią nuoširdžiai dėkoju visiems renginio organizatoriams, rėmėjams, sportininkams, teisėjams, lenktynių dalyviams ir žiūrovams, - sakė „ENEOS 1000 km lenktynes“ rengiančios „Promo events“ vadovas Darius Jonušis. – Dvigubai džiugu, kad nuo pat 2010-ųjų, kai pirmą kartą lenktynes Palangoje Sporto vadybos asociacija pripažino geriausiu sporto komunikacijos projektu, niekam neužleidžiame lyderio pozicijos“.

D. Jonušis neabejoja, jog šių metų liepos 20-23 dienomis vyksiančių jau septynioliktų jų istorijoje maratoninių lenktynių Palangoje organizacinė kartelė bus iškelta dar aukščiau, o tiek sportininkų, tiek žiūrovų lenktynių dienomis lauks dar daugiau malonių, netikėtų siurprizų.

„Kruopščiai rengdamiesi didžiausiam Baltijos šalyse automobilių sporto forumui šįkart kaip niekad anksti paskelbėme registracijos pradžią, o dar daugiau mus nustebino lenktynininkai, iškart atsiliepę į kvietimą“, - džiaugėsi D. Jonušis.

Dabar jau 15 šalies ir užsienio komandų pateikė paraiškas ir registruojasi būsimajam vasaros 1000 km lenktynių maratonui.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės