Šiais metais „CBet Rally Rokiškis“ organizatoriai numatė net aštuoniolika greičio ruožų, kurie drieksis net 150 km distancijoje. Tai yra maksimalus ilgis, kokį dalyviams ir žiūrovams galima pasiūlyti pagal ralio varžybų reglamentą Lietuvoje. Į šias varžybas atvykstantis dabartinis Lietuvos automobilių ralio čempionato lyderis Dominykas Butvilas neslepia, jog toks didelis atstumas sportinių kilometrų įneš papildomos intrigos, kuri virs itin gražia kova ir dovanos žiūrovams pačias gražiausias ralio akimirkas.

„Aš esu iš tų, kurie labai džiaugiasi tokiu formatu. Kai dauguma ralių aplink vis trumpėja, tai čia tų kilometrų bus maksimaliai daug. Galima sakyti, kad tai bus pusantro įprasto lietuviško ralio. Ir dar įdomu tai, kad yra nemažai greičio ruožų, kurie nesikartos. Vairuotojams tai bus papildomas krūvis susirašant stenogramas, bet automatiškai galima tikėtis geresnės kelio būklės ir žinoma įdomumo dėl skirtingų kilometrų, kelių. Mano nuomone, šis ralis bus tikrai puikus“, – sakė D. Butvilas.

Dominykas Butvilas

Nors po jau įvykusių ralio sezono etapų D. Butvilas su R. Vaitkevičiumi lyderiauja čempionate, į „CBet Rally Rokiškis“ duetas atvyksta su tokiais pačiais uždaviniais kaip ir kituose etapuose. Pasak D. Butvilo, sezonas Rokiškyje dar tik įpusės, tad įvairiomis strategijomis ir skaičiavimais užsiimti dar kiek per anksti. Be to, atsipalaiduoti neleis ir greiti varžovai. Vienas jų – iš Suomijos atvykstantis ir savo greitį čia jau įrodęs suomis Teemu Asunmaa.

„Tai, kad esame lyderiai, tikrai ramiau nenuteikia. Dar tik čempionato vidurys. Bandysime padaryti maksimumą ir lėčiau nei iki šiol tikrai nevažiuosime. Manau, kad pats rimčiausias konkurentas bus T. Asunmaa. Jis tikrai yra vienas realiausių pretendentų į šio ralio nugalėtojo titulą. Mes, žinoma, bandysime jam pasipriešinti.

Prisiminus tai, kaip jis čia važiavo prieš kelis metus ir kaip tada „kapojosi“ su Vaidotu Žala ir žinant tai, kad šiemet jis važiuos su Martyno Samsono N5+ automobiliu, galima tikėtis iš jo labai aukšto tempo. Jei tas automobilis Teemu suteiks bent šiek tiek pranašumo, jis tikrai tuo pasinaudos. Pamatysime automobilio pajėgumą, nes vairuotojas tikrai tą automobilį išnaudos maksimaliai. Tačiau labai smagu, kad yra tokių konkurentų. Laimėti ralį lengva tikrai nebus, atsipalaiduoti tikrai negalėsime“, – sakė D. Butvilas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės