Priešingai nei pirmame čempionato etape Vilniaus „Plytinės“ kartodrome, Aukštadvaryje švietė saulė. Dėl to lenktynininkai galėjo mėgautis sausa trasa.

Kvalifikacijoje nugalėjo Vitalijus Ivickis, geriausią ratą įveikęs per 54.279 sek. Geriausiai iš „Juta Racing“ komandos atstovų pasirodė Narvydas Janušis, nuo V. Ivickio atsilikęs 0,469 sek. ir užfiksavęs penktąjį rezultatą.

Ignas Gelžinis kvalifikacijoje liko šeštas, kvalifikacijos nugalėtojui nusileidęs 0,552 sek., o Andrius Gelžinis ir Andrius Pranys pelnė atitinkamai septintąją ir aštuntąją startines pozicijas. Nors kvalifikacijoje iškovotos pozicijos nebuvo pačios geriausios, I. Gelžinis ir N. Janušis džiaugėsi tuo, kad kvalifikacijoje pavyko sutaupyti padangas, o tai – kaip paaiškėjo vėliau – buvo labai svarbu kituose važiavimuose.

Pusfinalio važiavime nugalėjo iš trečiosios vietos startavęs Ignas Dagilis. Tuo metu I. Gelžinis po starto buvo pakilęs į ketvirtąją poziciją, o po kelių ratų jau važiavo antras, tačiau viename posūkyje slystelėjo ir galutinėje įskaitoje liko trečias.

A. Gelžinis ir A. Pranys pusfinalio važiavime finišavo atitinkamai penktoje ir šeštoje vietose. N. Janušiui pusfinalio važiavimas susiklostė nesėkmingai – dėl sugedusios rėlės lenktynininkas finišo nepasiekė ir dėl to finalinį važiavimą turėjo pradėti iš paskutinės pozicijos.

9.Narvydas JanušisJuta Racing

Finaliniame važiavime I. Gelžinis iškart po starto pakilo į pirmąją vietą ir pradėjo tolti nuo persekiotojų, tačiau dėl nuovargio lenktynininkas pradėjo klysti ir dėl to nukrito į ketvirtąją poziciją.

N. Janušis, nebaigęs pusfinalio važiavimo ir tokiu būdu sutaupęs padangas finaliniam važiavimui, pasinaudojo šiuo pranašumu ir aplenkęs visus varžovus finišavo pirmas, antroje vietoje finišavusį I. Dagilį pralenkęs 1,45 sek.

A. Gelžinis finišavo septintas, N. Janušiui pralaimėjęs 11,6 sek., o A.Pranys finišo liniją kirto devintas, nugalėtojui nusileidęs 27 sek.

Trečiasis Lietuvos kartingo čempionato etapas vyks liepos 26-27 dienomis Smalininkuose.