Balsavimo taisyklės

Konkurso „Atsakingo požiūrio“ apdovanojimai „Delfi" skaitytojų balsavimo taisyklės:

1. Konkurso pavadinimas: „Atsakingo požiūrio“ apdovanojimai
2. Konkurso organizatorius: UAB „Delfi“.
3. Konkurso trukmė: 2020.11.23 – 2020.12.22
4. Konkurso tikslas: Delfi skaitytojų pagalba išrinkti „Jūsų atsakingiausiąjį“ – tai yra įmonė arba asmuo, kuris renkamas iš pateikto socialiai atsakingų įmonių ir verslininkų sąrašo, kuris buvo sudarytas žurnalo „Reitingai“ 2020 m. rugpjūčio–spalio mėnesiais atliko tyrimą „Socialiai atsakingas verslas“ metu. Tyrimo užsakovas - UAB „Delfi“.
5. Visų įmonių ir asmenų kandidatūros bus matomos Delfi specialioje platformoje – konkurso puslapyje www.delfi.lt/atsakingas/
6. Konkurso metu Delfi skaitytojai kviečiami balsuoti ir išrinkti įmonę arba asmenį, kuris labiausiai vertas atsakingiausiojo vardo.
7. Nuo lapkričio 23 d. iki gruodžio 22 dienos (imtinai) Delfi skaitytojai kviečiami balsuoti už visas sąraše pateiktas įmones ar asmenis.
8. Gruodžio 23 d. balsavimas bus nebegalimas ir pradėti skaičiuoti ir analizuoti balsavimo rezultatai.
9. Daugiausiai skaitytojų balsų surinkusi įmonė ar asmuo bus skelbiamas Delfi portale ir specialiame konkurso polapyje www.delfi.lt/atsakingas/ gruodžio 28-31 dienomis.
10. Nugalėtojas bus informuotas asmeniškai.
11. Už „Jūsų atsakingiausiąjį“ galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso už vieną įmonę/asmenį leidžiama balsuoti vieną kartą per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė anuliuoti nesąžiningo skaitytojo balsus be perspėjimo. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso nugalėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
12. Konkurso dalyvių asmens duomenys tvarkomi konkurso nugalėtojų nustatymo ir paskelbimo tikslu. Duomenų valdytojas – UAB „Delfi“. Konkurso dalyvė turi teisę: (1) susipažinti su UAB „Delfi“ tvarkomais savo asmens duomenimis, (2) reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, asmens duomenų tvarkymo veiksmus; (3) nesutikti, kad būtų tvarkomi paskelbtų įmonių/asmenų asmens duomenys ir kt.
13. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai informavus konkurso polapyje.

Atgal į pagrindinį

Tyrimas

Susijusios naujienos

PRISTATO
Balsavimas
Tyrimas
Projekto pristatymas
Balsavimo taisyklės