„Jie laukia toje aikštelėje, kol iš punkto gauna signalą, kad realiai gali kirsti sieną, tada važiuoja iš to terminalo. Jie nesirikiuoja kažkur pakelėje, yra apie 300 vilkikų, kurie laukia išvykimo iš Lietuvos“, – BNS sakė pasieniečių atstovas Giedrius Mišutis.

„Tai nėra išskirtinė situacija“, – pridūrė jis.

Jo teigimu, viena priežasčių, kodėl tiek vilkikų laukia savo eilės išvykti iš Lietuvos, yra naktį įvykusi avarija, taip pat blogos oro sąlygos ir vykstantys Medininkų pasienio punkto remonto darbai.

„Naktį vienas vilkikas, kuris įvažinėjo iš Baltarusijos, dėl blogų oro sąlygų nuvažiavo, nuslydo nuo juostos ir užsiskersavo. Dvi su puse valandos negalėjo vykti eismas, nes vilkikas užblokavo abi juostas – išvykimo ir atvykimo (...) Dabar yra labai blogos oro sąlygos, vilkikams sunku išlaviruoti, Medininkų punkte dabar vyksta rekonstrukcija, iš viso yra viena atvykimo ir išvykimo juosta pačiame didžiausiame pasienio punkte, tai yra labai nedaug“, – teigė Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas.

Terminalas, kuriame laukia vilkikai, yra pora kilometrų nuo sienos, ties Medininkais.

Pasak G. Mišučio, eilės įvažiuoti į Lietuvą iš Baltarusijos šiuo metu laukia apie 400 vilkikų.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)