Antradienį R. Bransonas susitiko su nauju vykdomuoju "Lloyds" direktoriumi Antonio Horta-Osorio aptarti sandorį. Kitą dieną "Virgin" vadovas britų laikraščiui pareiškė, kad "sandoris turėtų būti įgyvendintas be jokių keblumų".

"Lloyds" parduoda savo aktyvus Nepriklausomos bankininkystės komisijos sprendimu. Kaip pareiškė šios komisijos vadovas John Vickers, bankas turi sumažinti savo rinkos dalį 4,6 proc., kad nepažeistų antimonopolinių ES įstatymų. Papildomų aktyvų "Lloyds" įsigijo pagal vyriausybinę bankų gelbėjimo programą.

R. Bransonas ne pirmą kartą domisi galimybe įsigyti dalį bankų Didžiojoje Britanijoje. 2008 metais jis jau mėgino įsigyti "Northern Rock", tačiau tuomet bankas buvo nacionalizuotas.

Didžiosios Britanijos valdžia teigiamai vertina naujų dalyvių skverbimąsi į bankų sektorių. Pasak Didžiosios Britanijos parlamento narės Andrea Leadsom, "šalyje turėtų būti dešimtys bankų, o ne keturi penki".

"Lloyd" - vienas stambiausių britų bankų. Banko pajamos 2010 metais siekė 24 mlrd. svarų sterlingų, o grynasis pelnas - 2,2 mlrd. JAV dolerių.

Seras R. Bransonas - britų milijardierius ir korporacijos "Virgin" įkūrėjas. Pagrindinės korporacijos veiklos sritys - pervežimai geležinkeliu ir oro transportu, leidyba ir muzikos įrašų pardavimai, kita. Finansinis korporacijos skyrius - "Virgin Money" - teikia bankininkystės paslaugas telefonu ir internetu.

Šaltinis
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją