Pirma konferencijos diena buvo skirta renginiams ir tendencijoms. Čia dalyviai iš ekspertų lūpų sužinojo, kaip organizuojant renginį išvengti klaidų, naudojant dirbtinį intelektą gauti įkvėpimo bei idėjų, ir – svarbiausia – kaip suorganizuoti tvarų ir socialiai atsakingą renginį.

Tvarių renginių Lietuvoje strategė Valda Chošnau papasakojo, kokie renginiai laikomi tvariais ir kokių kriterijų privalu laikytis organizuojant tokius renginius, rašoma pranešime spaudai.

Daugelį nustebino renginių organizavimo naujausias tendencijas atskleidęs pirmosios dirbtinio intelekto (DI) treneris A. Bernatonis. Jis klausytojams patarė, kaip naudojant dirbtinį intelektą sutaupyti žmogiškųjų išteklių ir laiko, nes, pasak A. Bernatonio, žmogaus žinios, suvokimas ir galimybės yra ribotos, o dirbtinio intelekto – beribės.

Renginio akimirka:

O kaip sukurti magiškas, įspūdingas ir įsimintinas asmenines šventes, jau rytoj, lapkričio 18 d., atskleis asmeninių švenčių ekspertai: Karolina Meginytė, Liutauras Galinis, Laura Vagonė. Jie taip pat pasidalins patirtimi, su kokiais iššūkiais susiduria organizuodami šventes, papasakos, kokios klaidos dažniausiai daromos, ir patars, kaip jų išvengti, kad šventė būtų ypatinga ir išskirtinė.

Apie šventinę aprangą, kokia kada dera, kaip vertėtų puoštis į asmenines šventes, o kaip – į įmonių vakarėlius, papasakos madų tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė, dizaineriai Egidijus Rainys, Robertas Kalinkinas, Tatjana Lavrinovič.

O geriausi šalies dizaineriai ir stilistai atskleis naujausias tiek vyriškos, tiek moteriškos proginės aprangos tendencijas, aptars tvarumo problematiką ir sprendimus, siekiant išskirtinumo. Žinomas floristas, „Flower Couture by MP“ įkūrėjas Mantas Petruškevičius pasidalins idėjomis, kaip sukurti iš tiesų įspūdingus floristinius dekoro projektus, kurie sukuria wow efektą ir kaip virusas pasklinda po socialinius tinklu

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją