Žinia apie vienos garsiausių Lietuvos moterų mirtį pasiekė trečiadienio rytą. Ją Delfi patvirtino redakcijai žinomas ir šeimai artimas šaltinis.

Pranešama, kad A. Jagelavičiūtė pastarosiomis dienomis sunkiai sirgo. Dėl ligos ji pateko į ligoninę, buvo gydoma reanimacijos skyriuje dėl plaučių uždegimo, kuris, deja, komplikavosi.

Agnė Jagelavičiūtė – puikiai visiems pažįstama stilistė, dizainerė, buvusi mados žurnalo „L'Officiel“ redaktorė, televizijos laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė.

Gimė Kaune, vėliau mokėsi Kauno „Aušros“ gimnazijoje, Vilniuje baigė „Vilniaus dizaino kolegiją“, drabužių dizaino studijas, o „Vilniaus dailės akademijoje“ – tapybos bakalauro diplomą.

Moteris išgarsėjo pirmajame Lietuvoje realybės šou „Akvariumas“, dirbo garsiojoje „TV Pagalbos“ komandoje.

A. Jagelavičiūtė buvo du kartus ištekėjusi. Pirmas vyras – Vytautas Martinaitis, antras – Mantas Volkus. Su pastaruoju susilaukė sūnaus. Kiek vėliau Agnės ir Manto keliai išsiskyrė.

Viename iš paskutinių savo interviu, kurį šių metų pabaigoje davė Editai Mildažytei, Agnė pasakojo apie išgyvenamą nelengvą laikotarpį. Tačiau optimizmo neprarado – prabilo pagaliau radusi žmogų, kuris kryptingai jai padeda. Straipsnį galite skaityti paspaudę čia.

A. Jagelavičiūtės kelias

Agnės Jagelavičiūtės kelias į populiarumą prasidėjo nuo 2002 metais dalyvavimo pirmajame Lietuvoje realybės šou „Akvariumas“. Būdama dar antro kurso studentė, moteris apsigyveno stikliniame name prie prekybos ir pramogų centro „Akropolis“, Vilniuje, kur kartu su kitais dalyviais buvo stebima 24 valandas per parą. Nors realybės šou Agnei Jagelavičiūtei laimėti ir nepavyko (liko antra), tačiau ji vienintelė iš šio šou mėgavosi neblėstančiu visuomenės dėmesiu iki šių dienų.

Tvirtą charakterį „Akvariume“ pademonstravusi moteris po realybės šou neliko nepastebėta – sulaukė pasiūlymo prisijungti prie „TV pagalbos“ komandos. Su socialinės dokumentikos laida Agnė Jagelavičiūtė pradirbo 5 metus, buvo dvi trumpos pertraukos.

2014 m. Agnė Jagelavičiūtė pristatė Lietuvoje ir visame pasaulyje dar negirdėtą verslą – stiliaus konsultacijų portalą internetu www.StiliuSOS.lt. Šioje platformoje kiekvienas žmogus galėjo kreiptis į stilistą su stiliaus klausimais ir gauti išsamią arba trumpą konsultaciją per 24 valandas. 2016 m. ši platforma prasiplėtė iki elektroninės parduotuvės, kurioje įsikūrė stilistų atrinkti Lietuvoje bei Europoje žinomi prekių ženklai, parduotuvės bei butikai.

2015 m. gegužės mėnesį pristatytas pirmasis „Virtuvės mitų griovėjų“ (VMG) mados žurnalo „VMG Ikona“ numeris, kurio vyriausiąja redaktore tapo Agnė Jagelavičiūtė. Pirmojo leidinio tiražas – 20 000, dėl didelės paklausos po kelių savaičių išleista dar 10 000 žurnalo kopijų. Vėliau žurnalas pervadintas į „Aš ikona“, leidžiamas kas ketvirtį. Kartu su žurnalu pristatytos ir darbo knygos „Aš ikona“. Kasmet žurnalo gimtadienio proga buvo rengiamas pramogų pasaulio žvaigždes suburiantis renginys, kurio dėmesio centre visuomet atsidurdavo Agnė Jagelavičiūtė.

2017 m. pavasarį Agnė Jagelavičiūtė pristatė pirmąją savo suknelių kolekciją pavadinimu VIENA – tai 46 vieno modelio suknelės, kurių kiekviena – iš skirtingo audinio, tad visos – vienetinės. Pirmoji kolekcija buvo išpirkta per mėnesį. 2018 m. ji išleido antrą suknelių kolekciją pagal tą patį konceptą – 42 to paties modelio suknelės, tačiau kiekvienos iš jų audinys buvo unikalus.

2017–2018 m. populiarėjant socialiniams tinklams „Facebook“ bei „Instagram“, Agnė Jagelavičiūtė tapo viena labiausiai sekamų Lietuvos įžymybių socialiniuose tinkluose.

2018 m. rudenį išleista jos pirmoji knyga moterims apie stilių „Tu turi ką apsirengti“.

Be kita ko, Agnė Jagelavičiūtė prisidėjo prie labdaringų veiklų bei įvairių socialinių akcijų. 2013 metais per vykusį BTV paramos koncertą, skirtą Raudonos nosies dienai paminėti (BTV Raudonos nosies diena skirta padėti skurdžiai gyvenančioms šeimoms), prisižadėjo, kad jeigu bus surinkta didelė pinigų suma, ji nusiskus plaukus. Choreografo Jurijaus Smorigino ir Agnės nutarimu, jiedu patvirtino, kad jei suma pasieks 230 tūkst. litų, A. Jagelavičiūtė tikrai nusirėš plaukus dėl geranoriškų tikslų. Tikslas buvo pasiektas, ir ji nusiskuto plaukus tiesioginio eterio metu.

Moteris taip pat kūrė teatro drabužius. 2011 metais Mariaus Ivaškevičiaus pjesei „Išvarymas“ Agnė Jagelavičiūtė sukūrė drabužius, 2012 m. ji prisidėjo prie spektaklio „Saulės smūgis“ aktorių įvaizdžio kūrimo. Vėliau moteris debiutavo ir kine – jai buvo patikėta kurti režisieriaus Romo Zabarausko filmo „We Will Riot“ („Streikas“) herojų įvaizdį.

Agnė Jagelavičiūtė yra išleidusi tris kulinarines knygas, išbandžiusi televizijos laidų vedėjos vaidmenį, vedė informacinį šou „Paparacai.lt“, „Aš stilistas“, „Žvaigždutės“, pokyčių laidą „Grožio fabrikas“ ir dalyvavo įvairiuose kituose projektuose.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Dalintis
Nuomonės