Nors apie tuoktuves iš anksto žinojo tik nedaugelis, vis tik pirmadienį žinia apie įvykusias vestuves socialiniuose tinkluose pasidalino pats A. Zuokas.

„Mūsų draugas kunigas Paolo, šį šeštadienį palaimindamas mano ir Augustos santuoką, citavo savo pamoksle Šv.Raštą :

,,Viskam yra metas, ir kiekvienam reikalui tinkamas laikas po dangumi…
Laikas perplėšti ir laikas susiūti;
Laikas tylėti ir laikas kalbėti;
Laikas mylėti ir laikas nekęsti;
Laikas karui ir laikas taikai.’’

Dabar – mūsų laikas. Meilės mes neatradome. Mes ją KURIAME. Kasdien. Drauge. Kartu mums lengva, gera ir saugu.

Esame laimingi ir dėkingi gavę palaiminimą. Dėkojame visiems už sveikinimus ir palaikymą!
Augusta ir Artūras“, – pirmadienį socialiniuose tinkluose pažymėjo buvęs Vilniaus miesto meras.

Su Delfi skaitytojais A. Zuokas sutiko pasidalinti ir keliais kadrais iš praėjusį savaitgalį Italijoje įvykusios meilės šventės.

Nuotraukose matyti ne viena romantiška akimirka, iš kurios galima suprasti, kad poros santykiai išties tvirti. A. Zuokas ir A. Jusionytė tuokėsi bažnyčioje,tad vos išėję po ceremonijos buvo sutikti artimųjų, metančių į juos žiedlapius.

Nuotaka pasirinko baltos spalvos suknelę ir išskirtinį nuometą, rankose laikė masyvią baltų gėlių puokštę. Tuo tarpu buvęs Vilniaus miesto meras pasirinko melsvo atspalvio kostiumą, o švarko atlapą papuošė išskirtine detale – butonjere su baltu žiedu.

„Aš neturiu ko slėpti. Net nenoriu slėpti. Esu įsimylėjęs. Esu mylintis, esu mylimas ir tuo labai džiaugiuosi. Ir jeigu kam galbūt ir nepatinka, tai galite mušti mane, bet aš tiesiog esu mylintis ir esu mylimas“, – išskirtiniame ir itin atvirame interviu laidoje „Kasdienybės herojai“ apie naujus jausmus dar praėjusią vasarą pasakojo A. Zuokas.

Pirmą kartą Artūras Zuokas kartu su žavia šviesiaplauke pasirodė parodos pristatyme Lietuvos meno pažinimo centre. Tuomet buvo aišku, kad žavi šviesiaplaukė – žinoma smuikininkė Augusta Jusionytė. Muzikantė koncertuoja su kameriniu orkestru „NIKO“, ir nemažai skraido po pasaulį. Jai – 37, Artūrui – 54. Bet žinomas politikas ir verslininkas šiandien patikina, kad amžius – tik nereikšminga detalė jų santykiuose.

„Viskas vyko kažkaip labai natūraliai. Ir dabar mes dar esame tame kelyje, vienas kito pažinimo ir tyrimo. Nes tikrai aš nesu šoklys, iš vienų santykių į kitus šokinėti nemoku", – sakė Artūras.

O kaip gi 17 metų amžiaus skirtumas? Ar jis kažką lemia santykiuose?

„Be abejo, visi tie klausimai, kaip amžiaus skirtumas, be abejonės viduje mano iškilo. Ir mes esame apie tai diskutavę. Tačiau manau, kad visuomenei reikia suprasti vieną – šeimos santykiuose kažką smerkti arba kažką palaikyti yra labai slidus dalykas. O vertinti arba suprasti gali tik tie, kurie yra tai patys patyrę. Iš knygų to neišmoksi, iš kitų pasakojimų“, – ir čia Artūras prisipažino kalbantis apie meilę.

Laidoje Artūras prisipažino jau įsigijęs naujus namus – tiksliau, butą.

„Dar esame kūrimosi periode, bet artimiausiu metu, be abejo, galėsime sakyti, kad taip, esame kartu, – ir jau tada patikino, kad nespjauna į dar vieną santuoką. – Manau, kad visi santykiai turi būti su abipusiu įsipareigojimu. Ar tai įvyks? Kada tai įvyks? Kaip tai įvyks? Aišku, ne tik nuo manęs priklauso. Priklauso ir nuo mano draugės. Bet, aišku, aš niekada nevengiu įsipareigojimų. Jeigu yra santykiai nuoširdūs, ir jie yra ne trumpalaikiai, tai jie vienaip ar kitaip turėtų baigtis įsipareigojimu abipusiu ir jo neturi vengti nė viena pusė. Nes jeigu yra vengimas, sakyčiau, tai yra kažkoks gal dvejojimas.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją