„Pas mus gimtadienių virtinė prasisda nuo birželio mėnesio, nuo mano sūnaus Bernardo gimtadienio (4m.), tada seka mano mamos gimimo diena ir pasipila vienas po kito draugų gimtadieniai. Na, o liepą – tai ne tik kad nebeturime laisvų savaitgalių, bet retai atrandame ir laisvą eilinę savaitės dieną. Šį mėnesį gimtadienį švenčia sesers Irūnos pirmagimis Toras, mano pusseserė su savo vyru (p.s. šį mėnesį turėjome jų dvigubą 30-mečio jubiliejų), ir bemaž 4 draugai... O liepos antroje pusėje, 20 d., gimtadienį švenčia Ąžuolo teta ir krikšto mama - Eglė, 21 d. – mūsų dukra Barbora, 24 d. - Žilvinas Žvagulis. Žinoma, šis mėnuo populiarus ir vestuvėms, vestuvių jubiliejams ar krikštynoms švęsti. Tai šiomis šventėmis užsipildo ir likusios laisvos datos,“ – pranešime spaudai šypsosi Ineta.

Žinoma dainininkė pasakoja, kad tokiai gausybei švenčių ji pradeda ruoštis jau kelis mėnesius prieš, tačiau intensyviausias pasiruošimas būna prieš vaikų gimtadienius.

„Mano vaikai ypatingai laukia savo gimtadienių. Tik pasibaigia Bernardėlio gimtadienis – iškart puolu organizuoti Barboros. Šiais metais ji taip laukė savo šventės, kad nuo praėjusių metų lapkričio jau skaičiavo likusias dienas. Daugiausiai tiek Barborai, tiek man buvo streso dėl gimtadienio vietos. Barbora nenorėjo gimtadienio švęsti niekur kitur, o tik „Vichy vandens parke“, kadangi ten jau buvo šventusi savo 4-rių metų gimtadienį ir jai būtinai reikėjo tai pakartoti! Aš jau buvau praradusi viltį, kad galėsiu išpildyti jos svajonę, tačiau kaip tik birželio paskutinėmis dienomis, po ilgos karantino pertraukos, vandens parkams buvo vėl leista dirbti.

Net nedvejodama rezervavau gimtadienio datą. Ir, žinote, po tokios ilgos pauzės ne tik vaikai džiaugėsi vandens pramogomis, animatoriais, bet tai buvo be galo geras laikas ir suaugusiems. Vaikais parke rūpinosi komanda ir animatoriai, o mes, tėvai, tuo metu galėjome leisti laiką pirtyse, ar pailsėti suaugusiųjų baseinuose. Galiu pasakyti, kad iš visų gimtadienių – tai buvo pats geriausias mano sprendimas. Nes nereikėjo rūpintis dekoracijomis, maistu, užkandžiais, tortu, kvietimais, šventės tema. Niekuo! Visi tobulai praleidome laiką ir grįžome maloniai pavargę,“ - įspūdžiais dalijasi žinoma moteris.

Ji sako, kad šiais metais vaikams nepadovanojo to, ko primygtinai abu reikalavo. Tiek Barbora, tiek Bernardas gimtadieniui prašė mažo brolio arba sesės. Moteris teigia, kad tokios dovanos labai tiksliai nesuplanuosi, tačiau prasitarė, kad šeimos pagausėjimo klausimas jų su Ąžuolu šeimoje yra aptarinėjamas vis dažniau.

Pora jau pradeda mąstyti apie tai, kad Barbora tuoj pradės eiti į mokyklą, netruks ir Bernardas suaugs, tad jie jau galėtų būti puiki pagalba auginant mažylį. Be to, laikas taip greitai bėga, kad reikia ir paskubėti, su metais gali nebelikti ir noro arba kantrybės auginti mažus vaikus.

Gimtadienio akimirkos:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės