Kaip rašoma pranešime spaudai, Monika Šedžiuvienė susirinkusiems svečiams pristatė staigmeną - premjerinę savo dainą apie meilę. Moteris džiaugėsi galėdama pirmą kartą viešai ją atlikti ir pažadėjo, kad šią savaitę ją galės įvertinti visa Lietuva. Taip pat dainininkė negailėjo raginančių žodžių pradėti labiau rūpintis savo išvaizda.

„Sportas yra tikras grožio šaltinis. Manau, kiekvienas turėtų mažiausiai dvi valandas per savaitę skirti sportui. Man, žinoma, to per mažai, tad kai tik turiu laisvo laiko, iškart keliauju į sporto salę. Asmeniškai aš nemėgstu sportuoti namuose ar labai intensyvių treniruočių, tad renkuosi treniruoklių salę. O geriausias būdas užtikrinti, kad sportuotum jei sunku prisiversti - įsigyti sporto klubo abonementą. Tada jau niekur nebedingsi – teks sportuoti“, - grožio patarimais dalinosi dainininkė Monika Šedžiuvienė.

Pasak Monikos, visi norintys gali atrodyti taip, lyg nužengę nuo žurnalo viršelio: „Svarbiausia yra nebandyti savęs lyginti su kitais, reikia stengtis tapti geresniu už patį save, tuomet viskas bus taip, kaip norisi. Manau, svarbu save prižiūrėti, taisyklingai maitintis, nepamiršti gerti reikalingą kiekį vandens, kartais pasimėgauti grožio procedūromis, tuomet kiekvienas mėgausis gera nuotaika, o tai ir yra svarbiausia“.

Neabejingas sportui ir sveikam gyvenimo būdui - renginio vedėju tapęs Donatas Baumila. Garsus vyras pripažino, kad išvaizda šou versle vienas iš sėkmės garantų: „Visgi reikia pripažinti, kai gerai atrodai, šou pasaulyje esi labiau vertinamas, nors aišku, visuomet pasitaiko išimčių. Aš manau, kad kiekvienas turėtų atrasti savo mėgiamą sporto šaką, o tuomet jau sportas savaime lydės gyvenime. Aš labai mėgstu viską, kas susiję su bėgiojimu, aktyviu judėjimu. Viena mano mėgstamiausių sporto šakų – futbolas“.

Dainininkui antrino ir vienas populiariausių repo atstovų Lietuvoje Vytautas Medineckas – Ironvytas: „Jeigu ne raumenys manęs turbūt niekas ir nežinotų. Tai buvo mano raktas į populiarumą. Dažnai reperių pasaulyje būna populiarus nesveikas gyvenimo būdas. O aš pradėjau daryti atvirkščiai - propaguoti repo pasaulyje sveiką gyvenseną, sportą, tai tapo sensacija Lietuvoje, visi ėmė domėtis mano kūryba. Repas ir sportas du dalykai, kurie neatsiejami mano gyvenime. Išvaizda šou pasaulyje išties svarbus ingredientas, o padailinti savo kūną gali kiekvienas, tam tereikia noro“.

Savo pasirodymu susirinkusius renginio svečius džiugino Algirdas Grūdinskis – Grūdas su nauja savo grupe „The Flies“. Skambant jų dainoms geros nuotaikos užtaisu buvo užkrėsti visi susirinkę. Pasak dainininko, sportas ir scena tai du neatsiejami dalykai.

Taip pat gimtadienio programoje dalyvavo daugybės muzikinių projektų ir šių metų „Eurovizijos” dalyvė Rūta Žibaitytė pasivadinusi pseudonimu Ruta Loop. Mergina kuria muziką naudodamasi vien savo balsu ir garso efektų pedalais – instrumentu vadinamu „looper’iu”. Šventės svečius sužavėjo pop dainininkė, „Vaikų Eurovizijos” 3 vietos laimėtoja Eglė Jurgaitytė.

Scenoje pasirodė prieš metus „Eurovizijos” atrankose dalyvavusi poproko atlikėja Otreya su grupe ir atlikėja Barbora Gedvilaitė.

Renginio akimirkos:

Penkis sporto klubus „VS-Fitness“ valdančios įmonės direktorė Renata Šuikienė džiaugėsi savo vienu didžiausiu projektu Baltijos šalyse. Moteris dėkojo klientams už lojalumą ir apdovanojo geriausius šio sporto ir sveikatingumo centro darbuotojus dovanomis.

Gimtadienio proga visi lankytojai nemokamai galėjo dalyvauti bokso, zumbos, jogos ir kitose grupinėse treniruotėse. Daugelis susidomėjo stalo teniso turnyru, stipriausio pilvo preso rinkimais, mėgavosi specialiomis grožio konsultacijomis. Mažieji lankytojai taip pat džiūgavo jiems skirtuose užsiėmimuose ir specialioje fotosesijoje po vandeniu.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės