Spaudos konferencija dėl koronaviruso padėties šalyje buvo pirmasis jo viešas pasirodymas po to, kai prezidento rinkimus laimėjo Demokratų partijos kandidatas Joe Bidenas. Visi kaip reikiant nustebo vietoj jau jo skiriamuoju ženklu vadinamos geltonų plaukų kupetos ant D. Trumpo galvos išvydę šviesai pilkų plaukų šukuoseną.

„Ar čia tik man atrodo, kad Trumpo plaukai per savaitę iš gelsvų tapo žili?“, – parašė vienas tviterio naudotojas.


„Mums reikia aptarti, kur dingo Trumpo plaukų stilistas“, – smalsavo kitas.

„Gal kas nors norėtų padiskutuoti, kodėl Trumpo plaukai staiga tapo balti kaip popierius?“, – bendraminčių ieško trečias.


„Trumpas per savaitę pražilo“, – tiesiai šviesiai rėžė ketvirtas.


D. Trumpo gelsvų plaukų šukuosena jau kelis dešimtmečius laikoma skiriamuoju politiku tapusio verslininko įvaizdžio ženklu. Kaip ir būdas tuos plaukus keistai šukuotis ant šono.

Taip D. Trumpas atrodė lapkričio 5 dieną:

Donaldas Trumpas

Neįprastos šukuosenos tikslas - slėpti operacijos padarinius

Donaldo Trumpo išvaizda kelia diskusijas ne vieną dešimtmetį. Sutikite, net iš pirmo žvilgsnio jis turi tikrai daug keistenybių ir būtent dėl jų taip lengva atpažįstamai nupiešti jo karikatūrą ar šaržą. Užtenka portrete pavaizduoti garsaus milijardieriaus vizitine kortele tapusią keistą šukuoseną ir visuomet per ilgą kaklaraištį, o tada žmonės nesunkiai atspės, jog tai - D. Trumpas.

Kaip rašo „New York Post“, D. Trumpo keista šukuosena slepia operacijos padarinius. Naujoje knygoje „Ugnis ir įniršis: D. Trumpo Baltųjų rūmų viduje“ („Fire and Fury: Inside the Trump White House“) teigiama, jog vyrui plastikos chirurgai atliko procedūrą, kurią renkasi nuplikę pacientai.

Operacijos metu nuo galvos pašalinamas odos plotas, kuriame nebeauga plaukai, o patempta viršugalvio oda susiuvama. Tuomet pliko ploto nelieka, tik randas, kurį ir paslepia šukuosena.

Kadangi D. Trumpas vešlia ševeliūra nepasižymi, jis pasirinko „saugųjį variantą“ ir šukuosenos keisti net neketina.

Iš susikurto milijardieriaus įvaizdžio šaiposi ne tik karikatūras piešiantys dailininkai bei visas likęs pasaulis. Progos patraukti per dantį nepraleidžia ir Donaldo dukra Ivanka Trump.

„Ji draugams nuolat pašaipiai pasakoja, kokia operacija atlikta tėvui ir kad tokiai jo šukuosenai formuoti sunaudojama išties daug stiprios fiksacijos plaukų lako“, – knygoje, kuri lentynose pasirodys sausio 9 dieną, rašo žurnalistas Michaelas Wolffas.

Jis atskleidžia ir tai, kodėl kartais atrodo, jog D. Trumpo plaukai – oranžinės spalvos. Anot žurnalisto, prezidento kirpėjos naudoja nebrangius ir ne itin kokybiškus plaukų dažus, kuriuos kuo ilgiau laikai užteptus, tuo tamsesnę spalvą galima išgauti.

Tačiau vyras ne visuomet turi pakankamai laiko ir kantrybės, todėl kartais, nuplovus dažus per anksti, plaukai įgauna oranžinį atspalvį.

Beje, JAV prezidento teisininkai siekė užkirsti kelią šios knygos pasirodymui, nes čia neva pateikiami jo administracijai galintys pakenkti įtarimai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (344)