Policijos pareigūnai du - 30-ies ir 33-jų metų - vyrus sulaikė antradienį, 10 val. vietos (11 val. Lietuvos) laiku netoli atokioje vietoje esančio žvaigždės užmiesčio namo Kalomptone, pietvakarių Anglijoje. Pranešama, kad sulaikytieji buvo ginkluoti ir turėjo virvę bei maišą kūnui.

Pas suimtus asmenis buvo rastas detalus žemėlapis ir britų dainininkės valdų palydovinės nuotraukos, pranešė laikraštis "The Sun".

Įtariamieji buvo sulaikyti, kai kaimynystėje gyvenantys žmonės pastebėjo provincijos keliukais iš lėto važinėjančius besižvalgančius asmenis ir apie juos pranešė policijai.

"Policija vakar iš ryto atvyko pagal nurodytą adresą Kalomptone po to, kai sunerimę vietos gyventojai pranešė pareigūnams apie įtarimus sukėlusį automobilį", - pasakojo vietos policijos atstovas.

"Maždaug apie 10 val. ryto atvykę pareigūnai suėmė raudonu "Fiat Punto" važinėjusius asmenis", - pridūrė jis.

J.Stone yra pardavusi daugiau nei 10 mln. savo albumų kopijų visame pasaulyje ir dirbusi su tokiomis muzikinio pasaulio garsenybėmis kaip "Rolling Stone" grupės atlikėjas Mickas Jaggeris ir velionis amerikiečių soulo muzikos garsenybė James'as Brownas.

Remiantis praėjusį mėnesį laikraštyje "Sunday Times" išspausdintu turtingiausių žmonių sąrašu, atlikėjos turtas vertinamas 9 mln. svarų (35 mln. litų).

J.Stone yra princo Williamo draugė ir dalyvavo jo ir Catherine vestuvėse balandžio 29 dieną.