Festivalio veiklų įgyvendinime dalyvavo didžiulis būrys savanorių, kurie ne tik talkino renginiuose, bet ir padėjo apžvelgti didžiulius lankytojų srautus bei apsilankiusių žmonių kiekį visose šventės lokacijose, rašoma spaudos pranešime.

Į klausimą, kas nulėmė rekordiškai didelį lankytojų kiekį „Sostinės dienose“, šventę organizavusių „Vilniaus festivalių“ vadovas Remigijus Merkelys sako: „Manau, po dvejų pandemijos metų ir didelių apribojimų šiemet žmonės ypač išsiilgę renginių, bendravimo, sugrįžęs laisvės pojūtis išryškino didžiulį kokybiškų ir prasmingų renginių poreikį – žmonėms matyt reikia atsigriebti bei patirti visa tai, kas buvo kurį laiką beveik neprieinama. Džiaugiuosi, kad šiemet vykusios „Sostinės dienos“ suteikė galimybę ne tik pamiršti tą slogų laikotarpį, bet ir pasiūlė aukščiausio lygio pramogas bei nuostabių akimirkų, sutraukusių dešimtis tūkstančių žmonių įvairiose Vilniaus erdvėse. Be to, ačiū Dievui, mums labai pasisekė, jog buvo puikūs orai. Tad sveikinu visus vilniečius bei sostinės svečius, apsilankiusius šventėje, ir norėčiau padėkoti gausiam būriui bendrovių ir įvairių organizacijų, kurios prisidėjo prie šventės renginių, o taip pat mūsų nuostabiai savanorių komandai.“

Daugiausia lankytojų „Sostinės dienose“ sutraukė pagrindinės festivalio lokacijos – „dūzgiantis“ Gedimino prospektas, didžioji festivalio scena Katedros aikštėje ir kitos trys festivalio scenos, Neries karantinė prie Baltojo tilto, kur vyko didžiausio Lietuvoje lazerių šou pasirodymai, maisto vagonėlių fiesta „Gero maisto krantas“ ir vaikų pramogų parko atrakcijos, o taip pat Lukiškių aikštė su sporto festivaliu bei Konstitucijos prospektas su „Red Bull Showrun“ renginiu.

Fotogalerijoje – „Sostinės dienų 2022“ renginių akimirkos:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją