Būtent 10 000 gerbėjų atlikėjas žada sulaukti ir vasario 17 d. Kaune vyksiančiame grandioziniame šou „Reive su orkestru“, rašoma pranešime spaudai.

„Nuo pat pirmos dienos, kai tik pradėjau svajoti apie savo didįjį dešimtmečio šou pažadėjau sau, kad jį pamatys būtent toks skaičius žmonių. Šis tikslas išlieka siekiamybe ir žingsnis po žingsnio prie jo artėjame. Du kartus jau teko pasirodyti arenose – kiekvieną kartą proporcingai didėjant klausytojų ratui. Dabar tikslas didelis, bet ir šou pažadame tokį, kokio dar tikrai nebuvo“, – pasakoja Vidas.

Įgyvendindamas sugalvotą akciją, švenčių proga, atlikėjas V. Bareikis nusprendė asmeniškai aplankyti gyventojus ir pakviesti į būsimą šou. Žinoma, originalių idėjų nestokojantis kūrėjas į misiją leidosi ne tuščiomis – žmonėms dovanojo šampūno ir dušo žele buteliukus. Simboliška, nes būtent „Šampūnas ir dušo žele“ kūrėjas pavadino ir gražiausioms metų šventėms skirtą kūrinį.

Naujasis kūrinys tapo dar vienu netikėtu atlikėjo koziriu. Tarp gausybės šventinių kūrinių išsiskirianti savo šmaikštumu daina, pasak V. Bareikio yra apie kiekvienų Kalėdų juokingas dovanų aktualijas. Ši daina „YouTube“ ir „Spotify“ platformose jau perklausyta virš 100 000 kartų, o pasirodymus pagal ją surengė ne viena Kalėdų šventė.

Akcijos metu žinomas vyras išdalino per 716 litrų šampūno ir dušo žele, bei paskambino net į 312 butų.

„Ši akcija mane labai nudžiugino, mat visi aplankyti žmonės priėmė mane su šypsenomis ir linkėjo sėkmės koncerte. O viena ponia net ramino, kad nereikia čia tos reklamos ir taip visi susirinks. Net neabejoju, kad jos palinkėjimas išsipildys“, – džiaugiasi atlikėjas.

Besiruošdamas didžiausiam karjeros šou, atlikėjas pasakoja, kad pavyko sudėlioti programą, kurioje netruks įvairių ir daugeliui žinomų kūrinių. Per dešimtmetį besitęsiančią karjerą Vido kūryba buvo įvairi – nuo „Trijų Kanadų“, „Bapkių“ iki šalį užkariavusių super hitų „Kupranugaris“ ar „Ežero dugne“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją