Pirmas grupės pasirodymas – jau šį šeštadienį, spalio 19 d., Kaune.
„Klausytojams atliksime naują programą: dainas iš naujausio mūsų albumo „The Wake and The Wolf“, taip pat tokias, kurių gyvai dar negirdėjo net ištikimiausi mūsų gerbėjai", – sako grupės vokalistas Germanas Skoris, šiuo metu dalyvaujantis ir gyvo garso konkurse „Auksinis balsas“.

Energija trykštančius gyvus pasirodymus ruošiantis duetas – vokalistas G. Skoris ir geriausiu Lietuvos būgnininku pripažintas belgų kilmės virtuozas Josh‘as McClung‘as – kauniečiams, panevėžiečiams ir vilniečiams pristatys naują programą, taip pat atnaujintas vizualizacijas bei scenografiją. Koncertų vinimi taps kūrinio „Tomorrow“ vaizdo klipo premjera. Iki oficialios premjeros internete, koncertai bus vienintelė vieta, kur bus galima pamatyti vaizdo klipą.

Anot G. Skorio, kūrinys „Tomorrow“ rudenėjančiai Lietuvai turėtų įkvėpti optimizmo, tikėjimo geresniu rytojumi: „Mes visi labai linkę į pesimizmą. Užstrigę praeityje, vis prisimindami, kokie buvome, pamirštame, kad gyvename dabar, ir kokie galime būti rytoj. Tačiau, kad šviesus rytojus apskritai egzistuotų, reikia kažkuo tikėti ir keistis jau šiandien“, – sako G. Skoris. Jam pritaria ir J. McClung'as: „Dainoje skatiname žvelgti su pozityvumu į rytojų, net ir tamsiausių akimirkų metu. Todėl klipe pavaizduota daug įvairių emocijų, kurias patiriame, o pati erdvė sukuria ypatingą atmosferą, simbolizuojančia tiek nežinią dėl rytojaus, tiek viltį“.

Vaizdo klipas buvo filmuotas Latvijoje, jo režisierius - geras grupės bičiulis bei kolega latvis Aivars Vaišla. Būdamas ne tik audiovizualinio meno atstovas, bet ir muzikantas, jis puikiai pajuto grupės energetiką ir vaizdo klipo viziją.

„Tai – pirmasis mūsų studijoje filmuotas vaizdo klipas, tad ypač daug dėmesio skyrėme idėjai, siekdami, jog žmonėms norėtųsi jį žiūrėti ir žiūrėti, kaskart atrandant kažką naujo, – sako muzikantai. – Kurdami scenarijų, ieškojome kažko nepaprasto ir neįprasto. Tad kviečiame apsilankyti koncertuose, ne tik išgirsti mūsų naują programą, bet kartu ir pasimėgauti vaizdais ir jausmais įspūdingame muzikiniame klipe bei scenoje“.

Vaizdo klipo anonsą jau galima pamatyti čia:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)