„Prieš Kalėdas norisi padovanoti žmonėms šiltą, gražią dainą, kad ji galėtų skambėti visur: namuose, automobiliuose, vakarėliuose. Tai daina apie dvi širdis, kurios dar net nežino, kas įvyko, kai jos susitiko“, – kūrinį pristato Tadas.

Dainos „Dvi širdys“ klausykitės čia:

Kaip ir daugumos dainininkų, T. Juodsnukio laukia įtemptas ir turiningas gruodis. Jo kalendoriuje galima suskaičiuoti 14 viešų pasirodymų pačiose įvairiausiose scenose.

Gerbėjai dainininką išvys naujame lietuviškame miuzikle „Tristanas ir Izolda/Uždrausta meilė“. Jame Tadas atliks airių riterio vaidmenį. Žiūrovų laukia įspūdinga kalavijų kova tarp jo ir Jeronimo Miliaus (Tristanas).

Taip pat jis – populiariosios roko operos „Jūratė ir Kastytis“ Perkūnas. Šiemet visų roko operos dainininkų ir šokėjų laukia nepaprastas iššūkis – kūrinys bus atliekamas su orkestru ir choru. Repeticijos – gana sudėtingos. Laukia techniškai nelengvas, tačiau įspūdingas pasirodymas didžiosiose arenose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją