Naujos Jurgos dainos pasižymi energija, dinamiškomis, šokiui tinkančiomis dainomis, todėl jų pristatymo koncertai taps tikrais šou su šokėjais, specialiu svečiu Leon Somov, staigmenomis ir net... pirotechnika, rašoma pranešime spaudai.

Daugiau apie albumą bei planuojamus pasirodymus atlikėja papasakojo laidoje „Delfi rytas“ ir gyvai atliko vieną iš savo kūrinių.

Liepos 9 dieną Vilniuje, istoriniame Vilniaus universiteto kieme Jurga surengs vieną įspūdingiausių koncertų karjeroje. Liepos 10 dieną savo naują programą Jurga pristatys Kaune, Nemuno saloje pradėjusioje veikti „Pakrantė LIVE“, o liepos 11 dieną – Karklėje, vietoj šiemet dėl pandemijos atšaukto muzikos festivalio vyksiančioje renginių serijoje „Karklė LIVE“.

„Labai mėgstu naujoves, jų koncerte bus daug, tad pamatysit, ko pas Jurgą dar nesate matę, – šypsosi dainininkė. - Laukiau naujų kūrinių, kuriuos galėčiau sudėlioti į aktyvią ir smagią programą, tinkamą atlikti su šou elementais ir su šokėjais. Dabar galiu pasakyti, kad pagaliau tai įvyko ir su kaupu!“

Albumo pristatymo koncertams Vilniuje ir Kaune prie Jurgos grupės – pianisto Giedriaus Nako, būgnininko Gedimino Stankevičiaus, gitaristo Kazimiero Povilaičio, bosininko Ryčio Vasiliausko – prisijungs pritariantis vokalas Kotryna Stasikėlė bei elektroninės muzikos guru Leon Somov, kuris naujame Jurgos albume prodiusavo penkias dainas.

Karantino metu naujai atradusi judesį ir šokį, Jurga į albumo pristatymo koncertus taip pat pakvietė šokėjų, kurie dainininkės pasirodymuose Vilniuje, Kaune ir Karklėje gyvai pademonstruos, kad naujoji jos muzika išjudina šokiui.

„Tai yra naujas mano kūrybos etapas. Galbūt žmonės iš įpročio tikėsis, kad koncertuose skambės nostalgiška, švelniai plaukianti programa, bet juk mano naujas albumas yra labai dinamiškas, tai natūraliai ir koncertai bus energingi ir tinkami šokiui“, – šypsosi Jurga.

Naujausias dainininkės albumas pasirodė prieš mėnesį ir yra vienas atviriausių per visą jos karjerą. Albume skamba jau žinomi kūriniai „Kelionė laiku“, „Švyturiai“, „Try Me“, „1:0 šviesa laimi“ ir dar aštuonios naujos dainos. Albumą Jurga pristatys trimis koncertais iš eilės – liepos 9 dieną Vilniuje, liepos 10 dieną Kaune ir liepos 11 dieną Karklėje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)