Pora drauge jau ketverius metus, todėl apsvarstę kelis galimus klipo variantus, jie nutarė, kad dainos esmę – artumą ir nuoširdumą – tiksliausiai simbolizuoja nuogas kūnas, rašoma pranešime spaudai.

„Norėjosi intymaus, tačiau estetiško vaizdo klipo. Nuogumas nėra vardan nuogumo. Jis simbolizuoja atvirumą ir vienas kito nebijojimą. Mes su Greta – aktoriai, todėl apsinuoginti filmavimo aikštelėje buvo, ko gero, kiek paprasčiau. Tai tarsi vaidmuo. Be to, žinojome, kad nepaleisime į viešumą versijos, jei ji nors kažkuo mums nepatiks“, – pasakojo Mantas ir prisipažino, kad klipo versija, kuri pasiekė žiūrovus, yra net penktoji.

Pasak jo, filmuotis apsinuoginus sunku buvo ne tiek psichologiškai, kiek fiziškai. „Iš pradžių buvo šaltoka. Teko ieškoti papildomų šildytuvų. Buvo problemiška ir tai, kad sukomės ratu ir svaigo galva. Filmavomės su pertraukomis maždaug aštuonias valandas. Man šis klipas atrodo pats sudėtingiausias iš visų, kuriuose teko vaidinti“, – sako M. Bendžius.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją