Naujojoje roko baladėje „Valentine“ pinasi viliojantis grupės lyderio Damiano vokalas ir gitaristo Thomaso pakinkyto instrumento vingiai. Šią dainą „Måneskin“ jau atliko gyvai „Jimmy Kimmel Live“ laidoje (žiūrėti įrašą čia).

„Måneskin“ – VALENTINE:

„RUSH! (ARE YOU COMING?)“ albume skamba ir dar viena baladė pavadinimu „Trastevere“. Ši daina buvo gerbėjų laukiama nuo tada, kai grupė ją gyvai atliko fenomenalaus pasirodymo metu Romoje, kuris vyko istoriniame „Circo Massimo“ stadione. „Trastevere“ iš karto tapo mėgstamiausia gerbėjų daina, pristatyta jau antrus metus besitęsiančių gastrolių metu. Kūrinys pavadintas pagal kvartalo pavadinimą, kuriame užaugo grupės nariai, ir yra viena asmeniškiausių kada nors grupės parašytų dainų.

Tuo tarpu „Off My Face“ gvildenama toksiškos meilės ir priklausomybės nuo kito žmogaus tema. O „The Driver“ – kūrinys apie įsimylėjimo kulminaciją.

Naujajame albumo leidime taip pat yra ir kiek anksčiau pasirodęs grupės singlas „Honey (Are U Coming?)“. Ši daina gimė keliaujant tarp Londono ir Los Andželo. Ji išsiskiria savo muzikine energija, galingu gitaros rifu ir smarkiu priedainiu: „Tai – pasakojimas apie žmogų, kurio lyties ar kažko kito mes neapibrėžiame. Jūs patys nuspręskite“, – sakė Damiano Davidas.

Sėkmė lydi visuose žemynuose

Originalus „RUSH!“ albumas pasirodė šių metų pradžioje ir iškart sulaukė pasaulinio pripažinimo, pasiekdamas pirmąją vietą 15-oje šalių ir penktąją vietą 20-yje šalių. Albumas surinko daugiau nei 1,5 mlrd. perklausų internete ir papildė ir taip jau įspūdingą „Måneskin“ dainų perklausų internete skaičių (9,2 mlrd.).

Šiuo metu žymieji italai tęsia daugelyje šalių pilnai išparduotą pasaulinį turą ir pabaigę gastroles Pietų Amerikoje, keliauja koncertuoti į Aziją, Australiją ir Naująją Zelandiją.

Pasaulinės „RUSH! World Tour“ gastrolės pasibaigs Europoje – Dubline ir Didžiojoje Britanijoje. Į šiuos koncertus taip pat nebeliko bilietų. Tačiau į vieną iš šių pasirodymų keliaus ir du laimingieji iš Lietuvos laimėję albumo „RUSH! (ARE YOU COMING?)“ pre-save (angl. išankstinio išsisaugojimo) konkursą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją