„Tokią dieną moteris turėtų rankose laikyti ne cigaretę, o čiulpinuką, ką aš ir darau naujausios savo dainos „David” vaizdo klipe. Dievinu čiulpinukus. Mano mėgstamiausi – arbūzų skonio. Linkiu visoms moterims, kad niekada nepristigtų gero skonio ir čiulpinukų. O tokią dieną norisi padovanoti ir kokį nors gražų dalyką. Tai dovanoju – klipą. Kartu linkiu, kad būtumėte drąsios, galinčios pastovėti už save ir mokėtumėte atsipalaiduoti, pasileisti plaukus. Kaip ir aš klipe”, – sako Lolita Zero, braukdama ranka per rožinį peruką.

Gaivališkas naktinio gyvenimo alsavimas Lolitos vaizdo klipe bloškia į tuos laikus, kai visos Europos ir ypač Berlyno reivo vakarėliai buvo ranka pasiekiami, rašoma spaudos pranešime.

„Labai ilgiuosi pasaulinės techno sostinės – Berlyno „Berghain” klubo, po kurio aukštomis lubomis tilpdavo visos fantazijos. Ko gero, dar ilgai negalėsime ten pašokti. Todėl susikūriau klubo atmosferą savo klipe”, – sako šokių aikštelės karalienė.

Kaip ir garsiam Berlyno klubui, taip ir šiam klipui Lolita atsakingai puošėsi. Ji visada gerai jaučiasi vilkėdama aukso spalvos drabužius ar žėrinčiais kristalais nusėtas sukneles.

„Deimantai nėra geriausi merginų draugai, – jie yra geriausi Lolitos draugai. Deimantai ir Deividai, – juokdamasi patikslina Lolita Zero. – Bet žinote, į „Berghain” ateini žiauriai fancy išsipuošus, 3 ar daugiau valandų prastovėjusi prie durų, laukdama, kol tave įleis. O grįžti po 3 parų – sudėvėta, kaip Ivanauskas klipo pabaigoje!”

„David” priedainyje Lolita Zero įtaigiai kartoja: „rave, rock, pop, cock”. Tokį pagaulų tekstą tiktų šaukti pilnose diskotekose su tūkstančiais kitų šėliotojų. Bet šių patirčių dar teks palaukti. Pastaruoju metu judėjimas tarp namų ūkių vis dar ribojamas, tad ir kovo 8-ąją Lolita praleis viena. Didelės gausos skambučių į duris žvaigždė nesitiki, tačiau palieka jas atviras kurjeriams, atvyksiantiems perduoti gėlių puokštes.

„Aš tiesiog dievinu gėles. Visas. O neužilgo planuoju išvykti į Tenerifę. Gal kas nors galėtų palaistyti mano tulpes?” – kilsteli antakį Lolita Zero.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)