Tačiau kodėl vaizdo klipe iš šešių merginų sąstato yra tik trys?

Būtent šis trejetukas daina patikėjo ir visos, kaip viena, turėjo idėją ir viziją vaizdo klipui, visų nuomonės čia sutapo. Nuo pačių mažiausių detalių iki galutinio rezultato, rašoma pranešime spaudai.

„Daina ir vaizdo klipas apie žmogų, kuris yra atviras prieš save ir kitus, nuogos sielos. Visi mes per savo gyvenimą ieškome to vienintelio, sau mintyse susikuriame, koks jis turėtų būti, tačiau užtrunkame, kol jį surandame. Bet kai surandame sielos dvynį, galime būti visiškai savimi, niekuo neapsimetant. Dvi sielos tampa viena. Tai sukuria stebuklą“, – pagrindine žinute dalijosi Donata.

Klipo filmavimas irgi nebuvo visiškai standartinis.

„Iš tiesų vaizdo klipe esame ne trise, o penkiese. Todėl jis mums visoms yra išties ypatingas. Pati dainos idėja jau padiktavo minimalizmą. Nesinorėjo jokių blizgučių ar kitų pašalinių dirgiklių. Kadangi klipe nenorėjome akcentuoti, jog Miglė ir Donata laukiasi, teko susidurti su šiokiais tokiais iššūkiais ir turėjome surasti būdus, kaip tai užmaskuoti. Ši daina atspindi ne tik sielos dvynio suradimą šeimoje, bet ir komandoje. Kai žmonės žiūri ta pačia kryptimi ir mąsto vienodai, galima sukurti labai daug gražių dalykų“, – kalbėjo Kristina.

Šis vaizdo klipas grupei pirmasis.

„Filmuojant klipą kartais net užsimiršdavau, kad laukiuosi, nes pasinėrus į darbo procesą apie tai negalvoji, bet kai tam tikruose kadruose teko daugiau pajudėti, supratau, kad kai kas pasikeitė. Tai mano pirmas klipas su grupe, tačiau viskas ėjo labai sklandžiai ir aiškiai. Vienas malonumas dirbti su profesionalais. Kaip kažkas pasakė: jūs atrodote kaip trynukės. Tai iš tiesų ir jaučiausi, kaip leisdama laiką su šeima, be jokių kompleksų, galėjau būti savimi“, – dalinosi įspūdžiais Miglė.

„Gal nuskambės ir keistai, bet kol gimė ši daina, įvyko daug pasikeitimų mūsų gyvenimuose, ir, kai pagalvoji, ji tapo lyg gražių dalykų pradžia. Visiškai neplanuotai dainos tekstas tapo mūsų realybe. Pirmą kartą dirbome su kompozitoriumi Arvydu Martinėnu ir dainos žodžių autoriumi Pauliumi Stalioniu. Mūsų idėjas klipui įgyvendino videografas Ervinas Dikinis (Ervi-shot). Esame jiems be galo dėkingos, darbas buvo labai sklandus ir iš karto vieni kitus supratome. Džiaugamės naujausiu savo darbu, tikimės, kad jis patiks ir mūsų klausytojams“, – atviravo merginos.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją