„Trauka – kitokios nuotaikos daina. Tai individualus žmogaus pasišventimas kitam. Kuomet tu žinai, kad kitas žmogus tau reiškia viską, bet nežinai, ar tam žmogui reikia tavęs ir ar sugebėsi būti tuo ramsčiu, kai ir jei to reikės. Ar turėsi savyje pakankamai supratimo, žinių ar atjautos, kad galėtum visada pakelti, kai jis pargrius. Tai daina apie tokį stiprų jausmą, kuris net negavus atgalinio ryšio niekada neblėsta. Tas ryšys – tikriausia meilės forma, kokia tik gali būti. Ji – amžina. O tokia ji gali būti tik tada, kai nesi savanaudiškas. Kai sugebi matyti daugiau nei tik savo asmeninį gyvenimą ar siekius. Kai nori būti geresnis dėl kito“, - pranešime spaudai apie savo naujausią dainą pasakoja Kazimieras Likša.

Kartu su naujausia daina atlikėjas savo klausytojams pristato ir šiai dainai sukurtą vaizdo klipą. Muzikantas džiaugiasi, kad su daina „Aš visada šalia“ užgimė labai graži draugystė su režisieriumi Nerijumi Širviu ir operatoriumi Nikolu Versecku.

„Tai du jauni, talentingi ir puikią akį turintys menininkai. Abu – savo srities profesionalai, kurie dirbdami prie muzikinių vaizdo klipų labai puikiai jaučia dainos emociją, nuotaiką ir istoriją. Savo darbe visų pirma suteikia prioritetą to jausmo sustiprinimui ir paryškinimui. Esu labai laimingas, kad radome vieni kitus ir kad galime darbuotis prie jau antro vaizdo klipo. Tikiu, kad tai nėra pabaiga ir kad dar darbuosimės ne kartą“, - savo mintimis apie vaizdo klipo komandą pasakojo K. Likša.

Pasak režisieriaus Nerijaus Širvio, klipe komanda norėjo atskleisti pasimetusio ir besiblaškančio žmogaus vaizdą. Jis tarsi nardo po savo prisiminimus ir sapnus, ieško atsakymo, kuria puse reikia vykti.
„Džiaugiuosi rezultatu. Kartais patys minimaliausi vaizdo klipai pareikalauja didžiausio dėmesingumo ir detalumo. Šį kartą tiek vaizdais, tiek spalvomis sukūrėme nuotaiką, kurios siekiau. Žinoma, reikia padėkoti nuostabiam operatoriaus darbui, kurį atliko Nikolas Verseckas“, - savo mintimis apie naujausią klipą pasidalino režisierius Nerijus Širvys.

Kazimieras Likša ir toliau žada dalintis nauja kūryba, kurios galutinis rezultatas bus albumas. Atlikėjas dar neatskleidžia tikslios šio galutinio rezultato datos, tačiau kaip ir žadėjo iki šiol koncertuoja daug intensyviau nei praeityje. Ką tik baigėsi dvylikos akustinių koncertų serija per visą Lietuvą, o dabar laukia finaliniai šio turo koncertai, kuriuose Kazimieras Likša savo dainas atliks su visa ritmo grupe.

Atlikėjas kviečia susimatyti kovo 25 dieną Kaune „Palėpė“ koncertų salėje bei Kovo 30 dieną Vilniuje, klube „Tamsta“.

„O jau tada tegul pagaliau ateina pavasaris ir vasara“, - su šypsena ir optimizmu baigė pokalbį Kazimieras Likša.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją