Dainininkės nuomone, ši daina ir jos klipas gali būti labai skirtingai interpretuojami.

„Vieniems tai savaime suprantamas linksmas balius, kitiems – absurdas, nesąmonė. Dar kažkam tai stereotipų virtinė... Bet tikrai bus ir tokių, kurie pamatys vidinę dramą, kovą, paleidimą ar susitaikymą. Ir visos šios versijos visiškai teisingos“, – pranešime spaudai sako GJan.

„Balius gyvent“ vaizdo klipo siužetas gimė organiškai ir intuityviai. GJan pasakojo, kad filmavime tvyrojo smagi atmosfera. Aikštelėje dirbo žmonės, su kuriais dainininkę sieja draugiški santykiai. Laisvė tvyrojusi aplink atsispindi ir klipe.

„Nors tą dieną buvau dideliam strese ir nemiegojau beveik 24 valandas, mintyse man liko patys geriausi atsiminimai iš šio filmavimo. Esu dėkinga komandos nariams, kad visi stipriai stengėsi ir gimė puikūs rezultatai! O filmavimo pabaigoje dainavom linksmas dainas ir ragavom tortą su mano makiažo nuotrupom“, – pasakojo GJan.

Įsimintiną dainos „Balius gyvent“ vaizdo klipą žiūrėkite čia:

Nedažnai koncertuojanti GJan kovo pabaigoje ir balandžio pradžioje savo gerbėjus rengiasi nudžiuginti akustinių koncertų serija. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje ji surengs pasirodymus pavadintus „Miegamasis“.

Akustiniuose koncertuose nuskambės visos jos žinomiausios lietuviškos dainos ir dalis angliškų kūrinių.

Sostinėje „Miegamasis“ jau tapo savotišku fenomenu. Mat paskelbtas jau trečias papildomas koncertas. Iš viso į „Miegamąjį“ Vilniuje šv. Kotrynos bažnyčioje GJan pakvies keturis kartus: balandžio 1 d. – 17 ir 20 val. (bilietai parduoti), bei balandžio 2 d. - 17 ir 20 val.

Kovo 23 d. GJan „Miegamasis“ duris atvers Kauno dramos teatre (parduodami paskutiniai bilietai), balandžio 15 d. – Klaipėdos koncertų salėje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją