„Greičiausiai šiuo metu tai yra mano mėgstamiausia daina“, – sako Dave‘as Gahanas. „Metal Hear“ parašė ir įrašė Cat Power dar 1998 d., o Dave’as Gahanas ir Soulsavers ją interpretavo savaip šių dienų kontekste.

Dave Gahan, Soulsavers – „Metal Heart“

Naująjį Dave‘o Gahano ir jo bendraminčio Soulsavers albumą sudarys 12 kruopščiai iš skirtingų žanrų ir istorinių laikotarpių atrinktos dainos. Tarp jų yra ir Neilo Youngo, ir Bobo Dylano, ir PJ Harvey, ir netgi Charlie Chaplino kūriniai. Tačiau tai bus daugiau nei tik koverių albumas.

„Imposter“ yra dainų istorija, kurios Dave‘as Gahanas ir Soulsavers klausėsi, studijavo, įsisavino ir suteikė toms dainoms naują gyvenimą. Visi albume esantys kūriniai yra labai svarbūs pačiam Dave‘ui. Pristatydami „Metal Heart“ muzikantai pasidalino ir išskirtine vaizdo medžiaga iš albumo įrašymo darbų:

Išskirtinė vaizdo medžiaga iš „Shangri-La“ studijos:

Netrukus pasirodysiančio albumo „Imposter“ darbai vyko legendomis apipintoje „Shangri-La“ studijoje Malibu, Kalifornijoje. Čia savo pasaulinius hitus įrašė tokios žvaigždės kaip „Red Hot Chili Peppers“, „Kings Of Leon“, Lady Gaga, Adele, Lana Del Rey ir daugelis kitų.

Viename interviu Dave‘as Gahanas prasitarė: „Tai buvo pirmas kartas, kai visi kartu buvome vienoje erdvėje. Mums labai pasisekė su laiku... O kasdien vykti į „Shangri-La“ studiją – magiškas jausmas. Tuomet išgeri kavos ir kimbi į darbus.“

„Imposter“ – jau trečiasis Dave‘o Gahano ir jo bendraminčio Soulsavers albumas. 2015 m. pasirodė jųdviejų „Angels & Ghosts“, o 2012 m. – „The Light the Dead See“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją