Sakoma, kad senovės mituose upių krantai yra vietos, kuriose sutinkamos nežemiškos magiškos būtybės ir mūzos, upėmis pasiverčia ir patys dievai, kad duotų ženklus žmonėms ar juos apsaugotų. Visoms pasaulio upėms yra būdingos ypatingos gydančios savybės. Indijos vedose tekančios upės akustika siejama su žmonių kalba, pilnatvės būsena. Biblijos mitologijoje upės minimos kaip dovana žmonėms – ištrykšta dykumose, išsiveržia iš uolų ir kalnų, o kaip prakeiksmas – išsenka, išnyksta, palikdamos žmones be gyvybės šaltinio.

Nauja soline daina Alanas įtvirtina savo žinojimą apie būtį, susigrąžina vaikystės patirtis, kuomet jis pasaulį matė gyvą, nežemišką ir stebuklingą. Kūrėjas kviečia šios dainos klausytojus prisiminti save būnant vaikais – smalsiais, gyvybingais, reginčiais pasaulį atvirai, be kasdienybės šydo.

Dainos žodžiai yra esminiai – „daug mačiau, daug keliavau, taip save aš pažinau, savo kelią atradau...“, „daugiau kantrybės, link tiesos...“, „nebijok gyventi stipriai...“, „laimės paukštės nepaleisk...“ – visa tai yra apie mūsų vidinę stiprybę ir gilų tikėjimą žmogaus kosminėmis jėgomis.

Dainos muzikinį klipą galite išvysti čia:

Naujai dainai sukurtas muzikinis klipas – tai staigmena ne tik Alano muzikos gerbėjams, bet ir vaikams.

„Lyg pati daina atėjo per mano širdį ir pasikvietė vaikus. Negalėjo būti kitaip – pajutau stiprų žinojimą, kad šios ypatingos dainos klipe filmuosis mūsų su Valda vaikai ir labai džiaugiuosi, kad jie neabejodami sutiko!“ – sako Alanas.

Taigi, kūrinio „Kiek upė turi krantų“ klipe pagrindinius vaidmenis atlieka Alano Chošnau sūnus Augustas Alanas ir dukrytė Izabelė Atėnė, kuriems tai buvo pirmoji, bet galbūt ne paskutinė, profesionalios kinematografijos patirtis.

„Vaikams didelį įspūdį paliko darbas su tarptautinius apdovanojimus pelniusiu kino režisieriumi Aleksandru Broku. Jie greitai surado bendrą kalbą ir darbo metodus, puikiai įsijautė į muziką ir vaidmenis, o aš pirmą kartą gerokai mažiau buvau prieš kameras ir pradėjau įsijausti į antrojo režisieriaus vaidmenį, nes labai jaudinausi dėl vaikų, nors to visai nereikėjo!“ – juokiasi Alanas.

Dalindamasis nauju kūriniu Alanas Chošnau kviečia vasaros sezoną pasitikti kartu ir primena apie savo vienintelį solinį vasaros koncertą, kuris įvyks birželio 2 d. 20 val. Palangos koncertų salėje. Koncertiniame šou skambės daugybė visiems gerai žinomų hitų ir naujausia daina.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją