„Gyvenime aš būnu visokia. Taip, kaip visas gyvenimas turi įvairių spalvų, taip ir scenoje – lygiai taip pat. Aš tiesiog nebijau būti visokia ir tikrai mus „Žvaigždžių duetuose“ dar pamatysite visokius“, - ramiai kritiką atremia N. Bunkė. Ateinantį sekmadienį ji su partneriu M. Vaidotu iš tiesų pasirinks visiškai kitokį amplua: pora atliks lyrišką ir jautrią dainą „Baltas rytas“, o patys įsikūnys į trapias prisukamos papuošalų dėžutės figūrėles.

Kol kas šis pasirodymas porai atnešė bene daugiausiai komisijos komplimentų. „Natalija, tavo balsas buvo puikus – būti agresyvia tau netinka“, - atlikėją iškart pagyrė Rūta Ščiogolevaitė. Jai pritarė ir prodiuseris Stano, pasidžiaugęs, kad pagaliau N. Bunkė scenoje nesimaivė. „Tikrai, pagaliau Natalija nebuvo tokia grobuonė – man jūsų pasirodymas labai patiko“, - toks komplimentas iš nuolat atlikėją aršiai kritikuojančios Dovilės Filmanavičiūtės – Miss Sheep visiems tapo tikra staigmena.

Kodėl pastaruoju metu N. Bunkę scenoje taip retai išvystame įsikūnijusią į jai tinkantį švelnų, moterišką įvaizdį? „Todėl, kad esu visai nemoteriška“, - netikėtai atsakė pati atlikėja. Jai prieštarauti iškart puolė partneris M. Vaidotas. „O tu paklausk mano buvusių vyrų“, - jam atrėžė N. Bunkė.

Tačiau M. Vaidotas šįkart negailėjo komplimentų savo partnerei. „Buvę vyrai yra tavo buvę vyrai. O kaip tu, pavyzdžiui, elgiesi su manimi – aš labai džiaugiuosi, tu visą laiką labai švelni, visą laiką manimi rūpiniesi, tikrai esi labai moteriška“, - kalbėjo aktorius.

Nors N. Bunkė ir vėl bandė ginčytis, M. Vaidotas liko prie savo. „Faktas yra tas, kad tu esi labai rūpestinga, labai moteriška, labai švelni, tiktai kažkur tai esi pakavojusi“, - neslėpdamas susižavėjimo savo partnere kalbėjo aktorius. Praėjusį sekmadienį N. Bunkė scenoje virto pasipūtusia tuštute, o M. Vaidotas jos meilės siekiančiu nevykėliu, tačiau už tokį pasirodymą žiūrovai duetą paliko paskutinėje vietoje.