SEL plokštelė „Aš kaip žąsis“ buvo išrinkta geriausiu metų albumu, AGATA E.Dragūno kolektyvą pripažino skambiausiu, taip pat SEL triumfavo ir svarbiausioje – Metų grupės – nominacijoje.

Geriausiais debiutantais iš beveik septyniasdešimties ekspertų sudaryta komisija pripažino grupę „Gerai gerai & Miss Sheep”, Metų alternatyvos titulas atiteko tarptautiniam kolektyvui „Rasabasa“, o Metų roko grupės vardu džiaugėsi „Freaks On Floor“.

Metų elektroninės muzikos grupės nominacijoje triumfavo „Leon Somov & Jazzu”. Justė Arlauskaitė, geriau žinoma kaip Jazzu, buvo pripažinta ir Metų atlikėja. Kone mažiausiai intrigos buvo laukiama Metų hip hopo grupės nominacijoje – vargu, ar kas abejojo, kad vilniečiams „G&G Sindikatui” atsiras lygiaverčių varžovų.

Metų muzikos prodiuseriu buvo išrinktas Lino Adomaičio brolis Marius, geriau žinomas kaip Mario Basanov. Metų vaizdo klipu pripažintas Evaldo Kubiliaus vaizdo klipas dainai „Nebetyli sirgaliai“, kurią atliko Marijus Mikutavičius, Mia ir Mantas Jankavičius. Pastarasis dainininkas į sceną kilo atsiimti statulėlę kaip Metų atlikėjas

LATGA-A populiariausio metų kūrėjo titulas atiteko Stanislovui Stavickiui-Stano. „M.A.M.A. mylimiausias“ titulas atiteko Marijui Mikutavičiui – portalo DELFI skaitytojai nubalsavo, kad būtent jam atitektų ši statulėlė.

M.A.M.A, apdovanojimas už gyvenimo nuopelnus turėjo būti įteiktas šiauliečiui dainininkui Gyčiui Paškevičiui, tačiau neseniai pilnutėles Vilniaus, Kauno ir Šiaulių arenas į savo solinius koncertus surinkęs dainininkas liko ištikimas savo principams ir M.A.M.A apdovanojimuose nepasirodė. G.Paškevičius suabejojo, ar M.A.M.A rengėjai elgiasi tinkamai, į kandidatų sąrašus įtraukdami ir muzikos asociacijos steigėjus, ir pareiškė, jog šiame renginyje nedalyvaus.

Egidijus Dragūnas taip pat teigė nedalyvausiąs M.A.M.A apdovanojimuose, tačiau po kurio laiko persigalvojo ir atvyko į Kauną, savo triumfą pažymėjęs keliais tiesioginiame eteryje pasakytais keiksmažodžiais.