Draugiškieji „Monstrų viešbučio“ gyventojai žmonėms grėsmės nekelia – jie patys bijo įsibrovėlių. Pristatome svarbiausius filmo herojus pagal G.Tartakovsky pasakojimą Empireonline.com.

Grafas Drakula (garsino Vytautas Rašimas). Per pastaruosius dešimt metų vampyrai kine taip pasikeitė, kad buvo smagu sukurti klasikinį, bet juokingą Drakulą. Kai buvau vaikas, man labiausiai patiko siaubo komedijos, tokios kaip „Jaunasis Frankenšteinas“ ar „Meilė iš pirmo įkandimo“, tad pamaniau, jog tokį Drakulą sukurti bus labai smagu. Tiesa, kai pirmąkart jį nupiešiau, atrodė kaip lėlė – su mažomis akimis ir didele nosimi.

Frankenšteinas (Algirdas Dainavičius). Norėjome atnaujinti šį populiarų herojų kartu palikdami ir pažįstamus jo elementus, kurie jį daro tokiu išskirtiniu. Užuot kūrę Frankenšteiną griausmingą, pamėginome paversti jį šiltu, linksmu ir mėgstančiu bendrauti viešbučio gyventoju.

Vilkolakis Veinas (Sergejus Ivanovas). Kadangi istorija yra apie tai, kaip monstrai nemėgsta žmonių, filmuke Veinas nevirsta į žmogų, kad būtų mažiau painiavos. Kadangi vilkams būdingos šeimos, pamanėme, kad būtų smagu Veinui įtaisyti visą būrį vaikų ir nuolat nėščią žmoną. Išvargusio tėvo-vilkolakio paveikslas pavyko išties unikalus.

Džonatanas (Julius Žalakevičius). Tai vaikinukas iš tų, kurie keliauja per Europą ir mėgsta apsistoti hosteliuose. Jis – tikras keliautojas, tad norėjome, kad tiesiog spinduliuotų gyvybę ir niekas jo neliūdintų. Džonatanas nėra tradicinis gražuolis, jis nerangokas, tačiau tikėjau, kad Drakulos duktė Meivis gali pamilti tokį vaikiną.

Grifinas (Aleksas Kazanavičius). Jis – nematomas žmogus. Iš pradžių manėme, kad jis vilkės barmeno prijuostę, tačiau toks herojus praranda žavesį, kai yra matomas. Papuošėme jį tik akiniais – kad neatskleistume per daug.

Vilkolakė Vanda (Neringa Varnelytė). Jos charakterio prigimtis – būti malonia ir mylinčia. Ji šilta ir atsidavusi vaikams, kokia būna tikra mama.

Mumija (Dalius Skamarakas). Pasitelkėme fantaziją kurdami mumiją. Nenorėjome jos tokios, kaip kraupiuose filmuose, tad pavertėme patrakusiu, vakarėlius mėgstančiu vyruku, kuris – tikras energijos užtaisas.

Meivis (Agnė Katkaitė). Žavioji grafo Drakulos duktė, 118-ąjį gimtadienį švenčianti Meivis, – sumani ir labai miela. Ji ištroškusi potyrių, klajonių ir tuo pačiu dar visiškai nepažįsta pasaulio. Jausminga ir nedrąsi jos pažintis su Džonatanu privers prisiminti, kaip žvilgčiodavote į patinkančią mergaitę ar berniuką mokykloje.

Lietuviškai dubliuotas filmo „Monstrų viešbutis“ anonsas:

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją