„Premjera pavyko puikiai, po peržiūrų sulaukėme daug žiūrovų klausimų ir padėkų už prasmingą filmą. Ypatingai sujaudino viename iš filmo seansų apsilankiusios psichiatrės komentaras apie nepriekaištingai tiksliai sukurtą moters psichologinį portretą. Tokie įvertinimai mūsų komandai, siekiančiai kurti profesionalų kiną, suteikia jėgų ir įkvėpimo siekti tik aukščiosios kokybės mūsų kūrybiniuose projektuose,“ – džiaugėsi filmo prodiuserė Dagnė Vildžiūnaitė.

Jaunosios lietuvių kino kartos režisierės Linos Lužytės filmas „Amžinai kartu“ kartu su kitais 11 - ka filmų dalyvauja konkursinėje „East of the West“ programoje, kurioje pristatomi pirmi ir antri režisierių darbai. Festivalio nugalėtojai bus paskelbti liepos 9 d.

Lietuvos kino teatruose ši ironija persmelkta šiuolaikinės moters istorija pasirodys 2017 metų sausio 20 dieną. Pagrindinius vaidmenis filme sukūrė viena ryškiausių savo kartos aktorių Gabija Jaraminaitė, šių metų Nacionalinės premijos laureatas Dainius Gavenonis ir įspūdingai debiutuojanti jaunoji aktorė Eila Grybinaitė. Ne mažiau įsimintinus personažus filme sukūrė Lietuvos kino ir teatro publikai puikiai pažįstami Giedrius Savickas, Arūnas Sakalauskas, Rasa Samuolytė ir daugelis kitų profesionalių aktorių.

Filmas „Amžinai kartu“ pasakoja vienos šeimos istoriją. Žmona (akt. Gabija Jaraminaitė) –ai tobulą šeimą kurianti moteris. Vyras (akt. Dainius Gavenonis) – nepriklausomas kaskadininkas, žmonos nenorui vis sugrįžtantus į mylimą filmavimo aikštelę. Ir jų dukra (akt. Eila Grybinaitė), neapsikentusi gražių vakarienių ir amžino nesusikalbėjimo, vieną dieną pabėga, policijai pasakiusi, kad jie – nėra jos tėvai. Bet moteris neapsiduoda – jos scenarijuje nelaimingų žmonių negali būti.

Filmo gamybą ir pristatymą Karlovy Varų festivalyje iš dalies finansavo Lietuvos kino centras.

Filmo anonsas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją