Dešrelė influencerė

Pirmą kartą socialiniuose tinkluose vos 2020-aisiais pasirodžiusi influencerė žaibiškai tapo interneto sensacija. Šiandien per 30 milijonų sekėjų „Tik Tok“, „Instagram“, „Twitter“ ir „Youtube“ turinti virtuali asmenybė gali pasigirti, jog ryškūs ir nuotaikingi jos vaizdo įrašai dažnai tampa naujausių interneto tendencijų šaltiniu.

Dėl šios priežasties dar 2021-aisiais „Nobody Sausage“ pateko ir į įtakingiausių internetinių asmenybių sąrašo viršų.

Prisistatanti, jog gyvena Portugalijos sostinėje Lisabonoje, „Nobody Sausage“ populiari ne tik tarp sekėjų, bet ir tarp didžiųjų prekių ženklų. Ji jau tapo tokių tarptautinių kompanijų, kaip „Netflix“, „Adidas“, „Hugo Boss“ ir kitų reklaminių kampanijų personažu.

Nori priversti juoktis

Kaip pagrindinį savo tikslą virtuali asmenybė socialiniuose tinkluose įvardina norą paskatinti kitus juoktis.

„Savo stilingumu, tiesmuku, bet itin smagiu turiniu „Nobody Sausage“ personažas kasdien pritraukia milijonų vartotojų dėmesį. Nuo apsilankymų sporto klube iki naktinių susirašinėjimų su draugais, vizito pas odontologą ar laiko paplūdimyje – personažas įsileidžia sekėjus į kiekvieną savo virtualios realybės akimirką, o mes, visi kasdien jį sekantys, mėgaujamės tiek „Nobody Sausage“ ryškiu įvaizdžiu, tiek šarmingumu bei puikiu humoro jausmu. Nuostabu, jog jau šią gegužę šį internetinį fenomeną galėsime pažinti iš arčiau“, – sako Tomas Vievesis, vienas iš „Comic Con Baltics 2024“ organizatorių.

Didžiausio populiariosios kultūros renginio Baltijos šalyse „Comic Con Baltics 2024“ metu, „Nobody Sausage“ pristatys viena iš projekto kūrėjų, jo varomoji jėga – marketingo vadovė Marina Menegon.

Iš arti susipažinti su virtualiu nuomonės formuotoju „Nobody Sausage“ bus galima jau artėjantį pavasarį – gegužės 24-26 dienomis „LITEXPO“. Renginio „Comic Con Baltics 2024“ lankytojai turės galimybę užduoti jiems įdomius klausimus, sužinoti apie projekto kūrimo užkulisius, įsigyti naujausios „Nobody Sausage“ atributikos.

Jau gegužę

Taip pat patvirtinta, jog renginyje dalyvaus ir daugiau visame pasaulyje garsių asmenybių. Tarp jų – ir „Hario Poterio“ filmų žvaigždės Natalia Tena bei Devon Murray, „Marvel“ filmų aktorius Sean Gunn, aktorė Natasha Halevi, internetinių komiksų žvaigždės „Natural Habitat Shorts“ ir Nathan W. Pyle, kuriantis „Strange Planet“ komiksus.

Renginio metu lankytojai turės galimybę kartu įsiamžinti ar net gauti aktorių bei kūrėjų autografus.

Šeštajame „Comic Con Baltics“ lankytojų lauks naujausių kompiuterinių žaidimų bei technologijų pristatymai išskirtinėje „Baltics Gaming Expo“ erdvėje, didžiausias Baltijos šalyse cosplay konkursas, naujausių filmų pristatymai, pranešimai ir diskusijos, „Meet Lithuanian Film Industry“ platforma, kviečianti dalyvauti pokalbiuose su ryškiausiais, pasauliniame lygmenyje žinomais Lietuvos kino industrijos atstovais, interaktyvi šeimų erdvė, kone šimtą populiariosios kultūros menininkų kasmet apjungianti „Menininkų alėja“, daug įdomybių pasiūlysianti prekybininkų erdvė, įspūdingos dekoracijos iš garsiausių pasaulio filmų bei serialų ir daug kitų įdomybių.

Pirmoji renginio diena, gegužės 24 diena, penktadienis, renginyje skirtas mokykloms. Su Kultūros pasu įėjimas – nemokamas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją