T. Arcišauskaitė-Lukošienė neslepia – televizijoje gausu nemažai ją žavinčių dalykų. Tai – ir netikėtumo faktorius, padažnėjęs širdies ritmas ar sveikas azartas, kad viskas pavyktų puikiai, rašoma pranešime spaudai.

„O „TV pagalboje“ prie viso to dar prisideda ir galimybė iš tiesų padėti žmonėms išspręsti įvairias problemas ar atsakyti į jiems rūpimus klausimus. Ar gali būti kas nors nuostabesnio?“ – sako naujoji komandos narė.

Iššūkiai Tomos gyvenime – ne naujiena. Tačiau jei įprastai daugumai jų moteris ryžtasi pati, šįkart užpildyti anketą tapti naująja gelbėtoja ją pastūmėjo seserys.

„Turiu pačias nuostabiausias pasaulyje seses, iš kurių viena – itin aktyvi mano „karjeros konsultantė“. Vieną dieną ji atsiuntė nuorodą į „TV pagalbos“ naujo komandos nario paieškos anketą su prierašu „Tu turi tai padaryti“. Iš pradžių, neslėpsiu, spyriojausi. Ne todėl, jog nenorėjau, – tiesiog realiai įvertinau savo galimybes rungtyniauti su neįsivaizduojamu kiekiu kandidatų ir pabūgau. Tačiau, kai man trūksta pasitikėjimo savimi, sesės prie mano turimo rezervo visada prideda maksimumą. O juk nuvilti negaliu… Taigi užpildžiau anketą, tačiau tikrai nesitikėjau tokios sėkmės!“ – šiandien šypteli ji.

Toma Arcišauskaitė-Lukošienė

Naująja komandos nare Tomai pavyko tapti ir dėl tokių savybių, kurių suvaidinti neįmanoma, – atvirumas ir nuoširdumas. „Esu labai empatiška. Kitų žmonių išgyvenimai – džiaugsmai ar vargai – mane visuomet paliečia. Labai. Nuo vaikystės esu tokia, kuriai nėra svetimo skausmo. Ir jeigu kam nors reikia paguodos, pagalbos – esu šalia“, – pasakoja ji.

Taip pat Toma turi vieną kitą kozirį. Vienas iš jų – tai, kad laisvai geba kalbėti žemaitiškai! „Esu 50 proc. žemaitė ir 50 proc. suvalkietė, tad manyje dera šių regionų ryškiausios savybės – atkaklumas, užsispyrimas (gerąja prasme), nuoširdumas, dosnumas (taip, taip, suvalkiečiai yra dosnūs) ir noras, kad žmonėms gyventi būtų gera“, – atvirauja T. Arcišauskaitė-Lukošienė.

Būtent tokiomis gerų žmonių savybėmis pasižymi ir laidos senbuviai. Juos, anksčiau stebėdama tik per ekraną, Toma jau pradėjo laikyti savais, artimais žmonėmis. „Mano naujoji „šeima“ – puikūs ir nuoširdūs žmonės, atsidavę savo darbui profesionalai. Man iš jų tik mokytis!“ – šypteli ji.

Ir nors patirties televizijoje Toma jau turi – anksčiau yra dirbusi tiek regioninės televizijos žinių laidos, tiek ir diskusijų laidos vedėja, ji įsitikinusi, kad su naujuoju darbu ateis ir ne vienas rimtas iššūkis. Iš jų gebėjimą prisibelsti į kiekvieno širdį moteris laiko didžiausiu.

„Norisi rasti geriausius sprendimus abiem pusėms – ne tik tam žmogui, kuris į mus kreipiasi. Kiekviena istorija – ne vieno žmogaus, turinti įvairiapusių aplinkybių. Norisi, kad laidos herojai atsivertų ir priimtų pagalbą, kurios jiems tuo metu reikia“, – sako ji.

„TV pagalba“ – pirmadieniais–penktadieniais, 16.30 val. per TV3.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)