Į laidą atvykusi grožio specialistė Justina Partikė prisipažino, kad skyrybos su mylimuoju Broniumi buvo skubotos, rašoma pranešime spaudai.

„Prisiviriau košės, esu karštakošė. Pasakiau Broniui, kas nepatinka, jis norėjo keistis, bet pratrūkau ir pasakiau, kad viskas baigta. Nesuteikiau vilčių. Gailėjausi, kai jis išėjo, buvo sunku, jis buvo labai vertas antro šanso. Geras žmogus, vaikus mylėjo, švelnus, pasportavęs, ledas – gavau visko, ko norėjau. Gal per ramus, o aš kaip degtukas. Paskui jo atsiprašiau, parašiau žinutę, bet per vėlu buvo“, – pasakojo Justina.

Paklausta, ar dar myli Bronių, Justina sakė: „Faktas, kad taip. O aš prisidirbau“. „O jei parašytų po laidos, kad, Justina, matau, kaip tu gailiesi, noriu būti kartu?“ – klausė laidos vedėja Justė Žičkutė.

Apie įvykusias skyrybas prabilo vis dar Justinos oficialus vyras Vytenis Partikas.

Justina Partikė – apie uždarbį iš soc. tinklų:

„Išvažiuoju į darbą, parašau žinutę Justinai, negrįšiu, nes tamsu, man sunku vairuoti, ženklų nematau, liksiu pas pusseserę, ji pakvietė kugelio valgyti. O ji man rašo: va, aš jau vakarienę pagaminau, ir negrįžk, daiktai jau sukrauti garaže“, – apie savo verslą pasakojo Vytenis, bet Justina čia jį pataisė

Pasak Vytenio, jam neskaudu, kad šalia buvusios žmonos mato kitus vyrus. „Džiaugiuosi, kad ji laiminga, jaučiu jai draugiškumą, neįvardysiu to kaip meilės, bet ji yra mano vaikų mama, jaučiu jai pagarbą ir puoselėju gerus jausmus. Tik buvo skausmas matyti, kaip svetimas vyras prie tavo vaikų būna šalia, o galėtum būti tu, bet toks gyvenimas“.

Tačiau Justina Partikė neslepia, kad dramos jos asmeniname gyvenime, aptarinėjamos socialiniuose tinkluose, augina jos sekėjų auditoriją. Šiuo metu ji turi 121 tūkst. sekėjų „Instagrame“.

„Tai labai nemažai, jie sparčiai auga, nesitikėjau, bet, Vyteniui išėjus, po dalyvavimo laidose sekėjų augo daugiausiai, skyrybos į naudą. Uždirbu tiek, kad galiu pragyventi koją ant kojos padėjus. Pas mane nėra nemokamos reklamos, turiu sutarčių, pagal kurias man moka 800 eurų į mėnesį ir daugiau“, – pasakojo J. Partikė.

Justina Partikė atskleidė, kodėl nutrūko santykiai su Broniumi:

„Turint tokią auditoriją, vieną postą galima parduoti už1.3 tūkst. eurų, o story – už 700-800 eurų“, – J. Partikės galimybes komentavo marketingo specialistė Monika Ra.

Tuo metu per skyrybas augo ir Vytenio Partiko sekėjų skaičius, bet vyras dar nesiekia buvusios žmonos aukštumų – turi 44 tūkst. sekėjų. „Daug ko pirkti nereikia, gaunu už reklamas, patalynės gavau, karšto oro gruzdindavę, laikrodį“, – kalbėjo Vytenis.

Kodėl savo gyvenimo neviešina Mia? Kaip iš savo socialinių tinklų uždirba Monika Kvietkutė? Visa tai – šį vakarą, 19.30 val., laidoje „KK2 penktadienis“ per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)