„Per savo gyvenimą ne kartą esu sakiusi „niekada“. Vienas iš tų „niekada“ buvo dirbti kartu su savo vyru. Tačiau jeigu tu ištari žodį „niekada“, tai, žinok, dievulis jį išgirdo, ir tau tikrai teks pabandyti tai, ko sakei, kad niekada nedarysi. Taip man teko perimti Merūno vadybininko vaidmenį“, – apie sprendimą dirbti kartu laidoje pasakojo Erika.

Jai netrukus antrino ir Merūnas. „Kas geriau gali žinoti tavo grafiką, negu tavo žmona?“ – šypsojosi jis.

Šiandien pora kartu jau 18 metų, tačiau apie savo bendrą gyvenimą Vitulskiai vis dar kalba su didžiule meile ir šypsena. O kartu visiems primena, kad jie – tokie pat žmonės, kaip ir mes visi.

Erika papasakojo, nuo ko prasidėjo jos verslininkės karjera bei kaip kilo idėja sukurti savo vardo mados namus. Merūnas prisiminė, kad jo žmona visada norėjo užsiimti verslu, tuo tarpu jis pats tikėjo, jog savo gyvenimą sies su kita menine veikla. Tačiau galiausiai pavyko suderinti jas abi, tik viena iš jų tapo pomėgiu, o kita – darbu.

„Kai malonumą ir laisvalaikio užsiėmimą pavyksta suderinti su darbu, nelabai ir jauti, kad dirbi“, – kalbėjo Merūnas.

Pora prisiminė ir savo susipažinimo istoriją bei pirmųjų pasimatymų jaudulį. Merūnas atviravo, kad kartą mylimosios jam yra tekę laukti net labai ilgai. O, kaip paaiškėjo vėliau, Erika pasimatymą tiesiog... pramiegojo. Ir nors Merūnui teko jos laukti daugiau nei valandą, jis vis dar tikėjosi mylimąją išvysti.

Merūnas laidoje prisipažino visuomet jautęs, kad Erika – jo žmogus, tačiau pirštis jis neskubėjo. Galiausiai tenoras tą padarė tik po šešerių kartu praleistų metų. Pasak jo, būtent tuo metu įsibėgėjo jo karjera, tad galvoti apie kitus dalykus tiesiog neliko laiko. Spaudimo M. Vitulskis nejautė ir iš Erikos – anot moters, ji tikrai nebuvo ta, kuri nekantriai lauktų piršlybų.

„Manęs ta situacija negrauždavo ir, atvirai pasakius, nebuvau ta mergina, kuri galvoja, kaip man pasipirš, kaip atrodys žiedelis. Aš tikrai nebuvau tokia. Bet labai didelis spaudimas buvo iš giminės“, – laidoje pasakojo Erika.

Savo ruožtu Merūnas atskleidė iki šiol negirdėtą sužadėtuvių žiedo istoriją. Pasirodo, kad nusprendęs pirštis, atlikėjas žiedą pagamino pats! O tuomet jau buvo tik laiko klausimas, kada įvyks lemtingas momentas.

„Kaip šiandien atsimenu – tiesiog važiavau po koncerto namo ir nusprendžiau, kad šiandien ta diena“, – piršlybų istoriją pasakojo Merūnas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją