Tas tiesas mes visi galime susirasti oficialiose ataskaitose, tos tiesos bado akis, jeigu nemeluojame patys sau, bet mes meluojame, nes tingime pasidomėti, o vietoje to tik tvindome savo aplinką visokiomis kvailystėmis a la „visa valdžia vagys”, „valdininkai surijo biudžetą”, „Seimas blogai dirba, todėl aš blogai gyvenu”.

Šie „Pasivaikščiojimai“ su Ingrida Šimonyte – vaistai nuo kvailumo ir aklumo. Jame nesunkiai sužinosime, kur dingsta didžioji mūsų biudžeto dalis, kaip mes norime vienas kitam prieštaraujančių dalykų, kokio tipo valstybė ir visuomenė esame ir kad... gyventi Lietuvoje išties yra gerai. Todėl Ingrida ir susiejo savo likimą su Lietuva, o nesusiviliojo brangiais pasiūlymais iš tarptautinių korporacijų. O tokių pasiūlymų buvo, nes pašnekovė – aukščiausios klasės profesionalė, atsakingai kalbanti ir sakanti tik tai, ką tikrai žino.

Na, kad ir – ji perskaitė visus „Šauniojo kareivio Šveiko nuotykius” dar kartą tik tam, kad įrodytų, jog Šveikas niekada nesakė frazės, kad „vyriausybė, pabranginusi alų, pasmerkta žlugti”. Ši frazė – kažkieno išsigalvojimas. Kaip ir daugelis kitų dalykų, kuriuos mes tariamės žiną...

Šiandien Ingrida ŠimonytėLietuvos banko valdytojo pavaduotoja. Tad, be abejo, bus klausimas ir apie tai, ar mums reikia euro.

Šviesią dieną Vilniuje – Ryčio Zemkausko „Pasivaikščiojimai su Ingrida Šimonyte”.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)