Kritikai daugiau nei savaitę aptarinėjo poros vestuves negailėdami aštrių žodžių jaunikio pasiriktam kreminės spalvos kostiumui, baltoms pirštinėms, ir, kaip buvo skelbiama, pigiems gėrimams, kuriais vaišinosi svečiai. Buvo skaičiuojama, kiek verslininkas išleido vestuvių puotai, ir kiek pinigų svečiai vokeliuose sunešė jauniesiems.

Šį vakarą 20.15 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ Andrius ir Monika Šedžiai patys papasakos apie pasiruošimą vestuvėms bei parodys iki šiol niekur nematytus šventės kadrus.

DELFI jau rašė, jog jauki ceremonija artimųjų ir draugų apsuptyje vyko Šiaulių arenos paskutiniame aukšte esančioje salėje. Vėliau jaunieji žirgais kinkytomis karietomis su liudininkais išvyko į fotosesiją. Iš jos – tiesiai į puotą Šeduvos malūne, kur juos linksmino grupės „Pop Ladies“ ir „16Hz“, o svečius ne tik dainomis, tačiau ir gera nuotaika užkėtė Donalda Meiželytė.

Šventės akcentu tapo keturių aukštų tortas ir įspūdingas, daugiau nei 10 minučių trunkantis fejerverkas, kurį Monikai dovanojo Andrius.

„Tai buvo tik mano ir Monikos šventė, todėl niekas neturi teisės mūsų kritikuoti. Kokios norėjome, apie kokią svajojome, tokią ir surengėme“, - teigs A. Šedžius.

Pasak verslininko, būtent todėl niekas neturėjo teisės išsityčioti iš jo vestuvių, bei viešai jį vadinti melagiu.

„Buvo juokiamasi iš mano kreminės spalvos kostiumo. Bet toks buvo mano žmonos sumanymas. Kaip pavyzdį ji net skiautę medžiagos man davė. Todėl būtent tokį, kokio norėjo, ir išsirinkau, vienoje parduotuvėje Londone“, - pasakos Andrius.

Tuo tarpu 37-erių verslininko žmona tausi Monika teigs, kad prie aplinkinių apkalbų jau seniai priprato, todėl į jas dėmesio nekreipianti.

„Jei Andrius man nuperka automobilį, tai visi kalba, kad taško pinigus. O jei svečiai išgėrė pačių atsivežto nebrangaus šampano, tai esame skurdžiai. Tai juokinga“, – sakys Monika.

Dėl šmeižto, kuris, pasak Andriaus Šedžiaus, buvo pasakytas viešai jo bei jo žmonos atžvilgiu jau kreiptasi į advokatus.

Kokios kompensacijos Andrius Šedžius ketina reikalauti iš žurnalistų? Kodėl jo vestuvėse nedalyvavo vaikai? Kiek išleido vestuvių puotai ir dėl ko spaudimo sulaukia iš Monikos?

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (52)