Žinomai moteriai pavyko apgauti visus komisijos narius – niekas neįvardijo jos vardo. Todėl ji neslepia, kad stovėdama scenoje ir klausydama spėjimų, sunkiai tvardė juoką: „Girdžiu, kaip spėlioja ir man visą laiką, atrodo, krūpčioja net pečiai. Iš tikrųjų labai juokinga girdėti, kaip nepataiko. Kaip aš kūrinius atlikau, man atrodo, kad nieko nėra aiškiau – viskas taip aišku, kas dainuoja, kieno balsas, kas tą balsą bando paslėpt. Ir jau dabar, nusiėmus kaukę, komisijai pasakiau, kad jeigu aš būčiau buvęs koks kitas medis, koks ąžuolas, būčiau galėjus dainuot natūraliu savo žemu balsu. Dabar turėjau pasistengt truputėlį pasiaukštinti ir kitas natas ištempt. Bet iš tikrųjų tai labai juokinga, kaip jie taip spėlioja ir spėlioja visiškai toli nuo manęs.“

Užkulisiuose Sandra prisipažino, kad yra šio šou gerbėja jau nuo pirmojo sezono. Vis dėlto, sulaukti kvietimo dalyvauti ji nesitikėjo ir nesvajojo: „Pamenu, buvo kažkada mintis – galvoju, kaip būtų smagu kažkada gyvenime tokiam projekte dalyvaut, bet net neprileidau tos minties, negalvojau, kad kada nors pakvies. Kai paskambino, mano apsisprendimas, ar norėčiau dalyvauti, truko gal dvi sekundes. Ir aš nieko net neįsigilinus, net nesusimąsčius pasakiau – taip, dalyvausiu! Nes tiesiog man be galo patiko tas projektas. Pati idėja, pati mintis, kaukių ta įvairovė, tas galėjimas paslėpt pačiam save labai mane žavėjo.“

Žinoma moteris džiaugiasi, kad jai puikiai pavyko susidoroti su žaidimo taisyklėmis ir apgauti visus: „Tiek mano sesė gyvenanti užsienyje nustebs, tiek mano tėvai, tiek komanda mano, Viktoras... Aš galvoju, kad čia visiems bus didelis siurprizas, staigmena absoliučiai visiems. Nes nemanau, kad kas nors pagalvotų, kad apskritai mane gali pakviest į tokį projektą ir, kad aš eičiau dalyvauti“, – emocingai pasakojo ji.

Kitą sekmadienį visų laidos gerbėjų laukia didysis šou „Kaukės“ finalas, kuriame tik jų balsai lems, kas – Ežiukas, Ateivė ar Juodvarnis – taps ketvirtojo sezono nugalėtoju. Nepraleiskite įspūdingos kulminacijos, kuri žada ne tik netikėtus pasirodymus, bet ir malonias staigmenas. Įsijunkite LNK, jau sekmadienį, 19.30 val.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)