„Nu keistai, keistai...čia iš tikrųjų prisiminiau savo šaknis, nes mano pirmi išėjimai į sceną irgi buvo gėdingi, nes buvau su kauke, bes buvo gėda veidą parodyti tada. Tai buvo labai sunku. Dabar linksmiau, bet porolonas yra porolonas tiek prieš 30 metų, tiek dabar“, – emocijomis ant scenos dalinosi pats aktorius.

„Keista patirtis tokia. Na, aišku, kai ateini į vieną laidą ir jau daug laidų yra praėję, tu supranti, kad tarp visų komisijos narių santykiai jau užsimezgę, kaip tarp šeimos narių ir daug ko nesupranti. Bet aš kadangi nebijau pasirodyti kvailas, tai man labai patiko ir viskas buvo gerai. Juk aš juos visus pažįstu šiaip,“ – pasibaigus filmavimui apie patirtį vienoje laidoje tapti komisijos nariu pasakojo žinomas vyras.

Projekto akimirkos – galerijoje:

Maža to, Marius atskleidė, kad pačiam ne visada pavyksta žiūrėti šį šou, nes dirba. Tačiau jo šeima yra dideli laidos gerbėjai: „Ne kartą yra buvę ir praėjusiuose sezonuose, kad kai dainuoja kažkuri kaukė, kai į mane atsisuka tokiu keistu žvilgsniu lyg slėpčiau kažką ir klausia – ar kartais po viena ar kita kauke ne tu, Mariau? Bet šį kartą kažkaip jaučiu, kad žmona mane atspės“, – juokėsi jis.

Dar viena vakaro staigmena tapo kai įpusėjus laidai scenoje pasirodė dar viena nauja kaukė Lūpdažis. Po jos dainos Giedrius Savickas nieko nelaukęs visus paskatino skanduoti šou šūkį ir kaukė buvo nuimta. Po ja slėpėsi aktorė, LNK serialo „Rimti reikalai“ žvaigždė Dovilė Kundrotaitė: „Aš nežinojau, kad tu taip dainuoji! O, Dieve, geras!“ – vos nuėmus kaukę šaukė Monika Liu.

Pati Dovilė nulipusi nuo scenos prisipažino: „Mano tėvai žiūri „Kaukes“ ir aš atsimenu praeitais metais mama klausė, sako, o tavęs nepakviečia? Sakau, nepakviečia. Nu va, ir šiemet pakvietė. Tai labai faina, iš tikrųjų labai smagu būti kažkokiam kitam pavidale ir dainuoti, ir tavęs nieks nemato. Labai smagus, labai geras jausmas, tu visiškai esi kitam personaže, ne savimi. Nors aš dainavau savo balsu, bet kostiumas vis tiek ne mano kūnas.“

Taip pat garsi aktorė prisipažino, kad tokio slaptumo televizijoje nesitikėjo: „Viskas labai paslaptinga. Tikrai jautiesi kaip kažkokiam konspiracijos projekte. Viskas taip slapta, tau uždeda kaukę kai tu važiuoji, tada gauni žinutę, tada persirengimo kambarį turi, nieko nėra aplink, tu be kaukės neišeini... tai toks išskirtinis pojūtis negu kur kitur kur teko filmuotis.“

Dar daugiau staigmenų ir netikėtumų jūsų laukia kiekvieną sekmadienį, 19.30 val., šou „Kaukės“ tik per LNK.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją