„Mano tikslas buvo vienas – apgauti Simutę. Šiaip gyvenime man niekada nepavyksta to padaryti, nes ji kaip koks geras detektyvas viską išsiaiškina. O sekmadienį, kai kartu stebėjome „Kaukes“, labiausiai laukiau nufilmuotos jos reakcijos ir nežinau, kiek kartų aš ją dar žiūrėjau“, – pasakojo jis.

Simonos Nainės reakcija pamačius vyrą Joną Nainį po Brokolio kauke:

Jonui antrino ir žmona, šou „Kaukės“ komisijos narė Simona Nainė: „Oj man taip smagu, kad mano tą reakciją atkirpo ir ji dabar visame internete, nes ten matosi, kad laikau šuniuką ir taip apatiškai šaukiu – kaukę! kaukę! kaukę! – ir tada, kai pamatau, kas po kauke, toks jausmas, kad mane ištinka šokas. Bet tai yra visiškai tiesa. Aš šį sezoną buvau įsitikinusi, kad vis tiek po kažkuria kauke bus Jonas, bet vis nusiima kaukę ir vis ne Jonas. Paskui praradau viltį, be to galvojau, kad Jonas gal nesutiktų.“

„Žinoma, kai išėjau pirmoje laidoje ir Robertas Kalinkinas iš karto pasakė mano vardą, galvojau – na, jau viskas! Bet jie pamiršo tą spėjimą. Aišku, ta pradžia buvo labai gąsdinanti, nes turėjau bėdų ir su kvėpavimu, ir oro trūko ir jaučiausi toks įkalintas toje kaukėje, nes į visų komentarus nieko negalėjau atsakyti. Dabar galvoju, kad jeigu man būtų nuėmę kaukę jau pirmoje laidoje nebūtų buvę taip smagu ir dingtų tas efektas, koks buvo dabar“, – savo pirmą išėjimą į didžiąją „Kaukių“ sceną“ prisimena jis.

„Kai po filmavimo grįžome namo, kalbėjome su Simute ir jinai sakė, kad galvojo, jog aš būsiu šiame sezone po kažkuria kauke. Tačiau čia buvo turbūt pats geriausias laidos prodiuserių sumanymas, kad, kai jinai prarado viltį ir entuziazmą, būtent tada man ir pasiūlė dalyvauti. Aišku, aš irgi visaip mėčiau pėdas ir klausinėjau visokių keistų klausimų Simutės – kaip ten viskas vyksta?“ – emocijomis dalinosi žinomas vyras.

„Dar vienas juokingas faktas, kad šį sekmadienį, kai Brokolis atsinešė šermukšnius, man sesė parašė, kad po šia kauke Jonas. O aš galvoju – tai gerai, gerai, bet man nedašilo šitų faktų suvesti. Be to, Jonas yra kartą gyvenime su manimi dainavęs ir jam tiek streso buvo, kad jis sakė – daugiau niekada! Ir aš maniau, kad jis tikrai nesiryžtų tokiai avantiūrai, juo labiau kur reikia dainuoti. O pasirodo, ne! Labai nustebino!“ – sakė Simona, kurios mergautinė pavardė yra Šermukšnytė.

Laidos akimirkos:

Tuo metu Jonas neslėpė, kad labiausiai laukė judviejų su žmona mamų reakcijos: „Sekmadienį parašiau savo mamai – ką veiki? Ji atrašė, kad žiūri „Kaukes“. Aš parašiau, kad mes taip pat puošiame eglutę ir žiūrime laidą. Tada dar susirašėme, kad Simutė labai gražiai atrodo ir labai gerai kalba. Kai man nuėmė kaukę mama parašė – nu čia tai geras! Kaip tu viską spėji? Sakau, melavau daug. Simutės mamai irgi buvo šokas. Man smagu, kad sulaukiau tiek daug teigiamų emocijų ir galiu pasakyti, kad šita apgavystė pavyko visomis prasmėmis“, – sakė Jonas.

„Šiaip tai tikrai buvo pirmas kartas, kai Jonui pavyko mane apgauti, bet šį kartą jis meistriškai viską buvo apgalvojęs. Nes, pavyzdžiui, kai vyko kažkuris filmavimas, jis buvo pajūryje. Arba būdavo taip, kad aš grįžtu iš filmavimo ir Jonas su draugais žiūri krepšinį, pilni namai svečių. Tai net logiškai atrodė, kad neįmanoma, jog jis tuo pat metu galėtų būti po kauke ir spėti grįžti anksčiau“, – vis dar sunkiai tiki tuo, kad Jonui pavyko ją apgauti.

Jau šį sekmadienį laukia pusfinalis, po kurio paaiškės, kurios trys kaukės pateks į finalą ir turės galimybę susikauti dėl ketvirtojo sezono „Kaukių“ nugalėtojo titulo. Įsijunkite LNK, 19.30 val.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją