Dar vaikystėje dainuoti pradėjusi, o pastaraisiais metais viena populiariausių Lietuvos atlikėjų tapusi moteris yra reikli sau. Baimę prisijungti prie projekto sėjo ir žinojimas, kad iš savęs reikalaus maksimumo, rašoma spaudos pranešime.

„Kiekvieną pasirodymą pradedu repetuoti nuo detalių, kiekvieną pirščiuko judesį išsinagrinėju, žingsnį, balso tembrą, kiekvieną natą. Esu darboholikė perfekcionistė, neretai mano repeticijos trunka po kelias valandas per dieną. Praėjusį šeštadienį įkūnijau „Desireless”, reikėjo dainuoti prancūzų kalba, klausiau kiekvieno žodžio, rašiausi ant lapo, kaip tariamos raidės ir mokiausi, bandžiau ištarti, dainavau… O komisija sako – tau tai lengva, tu gerai judi, gerai dainuoji. Nei velnio nėra lengva! Bet jei taip atrodo komisijai, žiūrovams, reiškia darbas nenuėjo perniek. Juk scenoje ir neturi matytis pačio darbo, tik jo rezultatai”, – pasiruošimo pasirodymams užkulisius atskleidžia dainininkė.

Pirmoje laidoje Katažina atliko Jūratės Miliauskaitės dainą, antroje paruošė daugybę liaupsių sulaukusį grupės „Desireless” įkūnijimą.

„Prancūzų kalbos nemoku, tai jau buvo iššūkis. Jos judesiai, tas kampuotumas, viską susistygavau. Na ir, žinoma, įvaizdis – į viršų sukelti plaukai, kostiumas… Plaukų stilistės ilgai vargo, kol sukūrė tokią originalią šukuoseną, kol pavyko visus plaukus „pastatyti“ į vietą. Daug kas sakė, kad man labai tinka, reiks pagalvoti apie naują stilių. Tikrai labai daug komplimentų sulaukiau”, – šypsosi Katažina. Beje, apie, kad Katažinai labai tinka Desireless įvaizdis, prakalbo ir komisijos nariai.

Katažinai nesvetimi šokiai, ji kartu su partneriu yra laimėjusi šokių projektą, buvo ir komisijos narė, o dabar stovi kitoje barikadų pusėje.

„Kritikos nebijau, pati sau esu didžiausia kritikė. Man svarbu gerai pasiruošti, pasirodyti ir nepamiršti pasimėgauti procesu. Labai gera, kad niekas neiškrenta ir galima išbandyti skirtingus savo įvaizdžius, kelti sau iššūkius ir juos įveikti. Jau dainavau lietuviškai, prancūziškai, šeštadienį išgirsite mane dainuojant … portugališkai! O kažkada laukia ir vyro įkūnijimas... Nereali patirtis!” – sako atlikėja.

Šį šeštadienį Katažina įkūnys grupės „Kaoma“ vokalistę ir atliks legendinę dainą „Lambada“, Egidijus Sipavičius įkūnys scenos kolegą Edmundą Kučinską, Justė Žičkutė taps socialinių tinklų žvaigžde Karolina Meschino, Gytis Ivanauskas visu priblokš išskirtiniu Marilyn Manson įkūnijimu. Žiūrovų laukia net dešimt naujų pasirodymų šeštadienį 19:30 per BTV.