„Atliksiu dainą „Ramunę baltąją“, šią dainą kažkada dainavau stovykloje ir supratau, kad aš tikrai galiu pamėgdžioti Violetos balsą, galiu, ir viskas“, – laidos vedėjai I. Kavaliauskaitei pasakoja Justė.

„Violeta turi viską – turi balsą, turi charizmą, turi labai gerą laikyseną, praktiškai kaip pramoginių šokių šokėjos, tai įtempti blauzdas repetuojant tikrai nėra lengva, plius visą laiką turi prisiminti, kad reikia krūtinę į priekį, Violetą turi viską!“ – sako Justė.

Daugybė repeticijų atsipirko. Energingas pasirodymas komisijai labai patiko, jie jaunai merginai negailėjo komplimentų, rašoma spaudos pranešime.

„Man taip patiko, kokia tu gabi! Šitie du žingsniai į kairę, du į dešinę ir primušimas, nu tiksliai, absoliučiai! Nugara, ranka, galva, visa choreografija – vienas prie vieno!”, – susižavėjimo neslėpė Vytenis Pauliukaitis.

„Nesu geresnės Violetos mačiusi, ar yra kas nors mums čia geriau padainavęs? Ją nelengva padainuoti, nes balsas specifiškas, o tu visą balso pastatymą padarei puikiai. Ir judesiuką atkartojai. Baik bijot, mesk iš akių savo tokios įbaugintos voverytės žvilgsnį, dievaži, nebijok!“ – Justę gyrė Inga Valinskienė.

Aktorius, choreografas ir šokėjas Gytis Ivanauskas šį kartą įkūnys Algirdą Kaušpėdą iš grupės „Antis“. „Labai gerbiu Algirdą Kaušpėdą, mes esam dirbę kartu ne vienam projekte ir aš labai pasidžiaugiau, kai ištraukiau šitą kūrinį. Repetuodamas atsispyriau nuo jo stoto, jis visą laiką pasitempęs. Lyg atsidaro krūtinė ir visas pasaulis jam po kojomis“, – apie pasiruošimą prieš pasirodymą pasakoja Gytis.

Daugybę metų scenoje praleidusiam Gyčiui Ivanauskui, vaidinusiam didžiausiose šalies teatro scenose ir pačiam režisavusiam ne vieną pasirodymą, kartais būna sunku tiesiog atkartoti personažus, jis visuomet įdeda dalelę savęs ir kūrybiškumo. Kartais komisiją tai žavi, o kartai – priešingai, Gytis dėl to sulaukia pastabų.

Šeštadienio vakarą daug emocijų ir ryškių pasirodymų. Dovydas Laukys, įkūnydamas projekto kolegą Maksą Melmaną, sulauks komisijos kritikos ir pirmą kartą damos parašys joms pačioms netikėtus balus, Ieva Zasimauskaitė įkūnys atlikėją Adelę, Ieva Barbora Juozapaitytė atliks grupės „Evanescence“ dainą, Maksas Melmanas įkūnys grupę „The Cure“, Toma Vaškevičiūtė visus sukels ant kojų su Vitalijos Katunskytės daina, visi graudinsis stebėdami Roko įkūnijamus „Linkin Park“, Egidijus Sipavičius taps Johnu Newmanu, o Katažina visus užburs Madonnos įkūnijamu personažu.

„Muzikinė kaukė“ šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., per BTV.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)