Tai premjera, įkvėpta didelio susidomėjimo sulaukusio, šiuo metu TV6 eteryje karaliaujančio „JJ show“ ir „Kitokių pasikalbėjimų“ vakarų su J. Jankevičiumi. Nestokojant puikaus humoro TV3 eteryje vakarais bus kalbinami žymūs Lietuvos žmonės, netikėtais kampais atskleidžiant jų portretus, skambės gyvo garso pasirodymai, su humoru bus apžvelgiamos šalies aktualijos ir svarbų vaidmenį atliks mažieji herojai – talentingi vaikai.

Justinas ir Mindaugas garantuoja, kad „Gero vakaro šou“ pokalbiai tikrai nebus nuobodūs, o svečiai sulauks labai netikėtų klausimų. Negana to, TV3 žiūrovai praplės muzikinį akiratį: čia skambės kokybiškos muzikos kūriniai, atliekami talentingiausių šalies muzikantų.

„Tai bus kiek kitokia pokalbių laida – be viešo spjaudymosi, be isterijų ir piktumų. Mūsų tikslas – linksminti žiūrovą, o ne narplioti kažkieno problemas. Tai nėra mano ar Mindaugo šou – šią laidą norime dovanoti Lietuvos žmonėms ir linksmintis kartu su mūsų žiūrovais. Tikimės, kad kartu su visa Lietuva galėsime po kiekvienos laidos pasakyti: „Vakaras, nepaisant dienos darbų, buvo geras.“

Dar labiau intriguoja tai, kad „Gero vakaro šou“ kūrėjai ėmėsi ieškoti talentingų, nebijančių reikšti savo nuomonę, vaikų. Laidos vedėjai pasistengs, kad vaikai filmavimo studijoje jaustųsi kaip namie – atsipalaidavę ir nuotaikingi, drąsiai dėstantys nuomonę įvairiomis temomis, pasakojantys apie save ar demonstruojantys savo sugebėjimus.

Tikimasi atrasti iškalbingų mažųjų herojų – talentingų dainininkų, pianistų, smuikininkų, baleto šokėjų ar turinčių kitų neįtikėtinų gebėjimų vaikų.

„Tikiu, kad Lietuvoje jau auga nauja nedresuotų vaikų karta, kuri turi nuomonę ir nebijo jos pareikšti. Kad auga tokie vaikai, kurie diskutuoja, argumentuoja. Laukiu tų, kurie į bet kokį užduotą klausimą randa atsakymą ir nesidairo, kad jam pasufleruotų šalia stovinti mama, darželio auklėtoja ar mokytoja. Ieškau augančių asmenybių. Tikiu, kad tokių vaikų dabar yra daug ir neabejoju, kad pavyks atrasti tikrus grynuolius, kurie tiesiog turi tapti šio linksmo šou dalimi. Ruošiuosi su jais kalbėtis ir diskutuoti, kaip su lygiaverčiais partneriais“, – pasakoja J. Jankevičius.

„Ir dar turiu svajonę atrasti ir padėti skleistis vaikų talentams. Svajoju, kad ateis septynių metų garbanė ir stipriu nevaikišku balsu užtrauks Adele „Hello“, kad man atvips žandikaulis. Kad aštuonių metų pyplys galės įvardinti bet kurios valstybės sostinę arba penkiametis mintinai sudės dviženklius skaičius. Arba šešiametis varys kamuolį, kaip sumažintas Michaelas Jordanas. Jei Jūsų vaikas – išskirtinis, aš jo labai lauksiu“, – intriguodamas tęsia Justinas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (29)