Vis dėlto po tokių jos žodžių iškalbingoji „Radiocentro“ laidų vedėja, ne vienerius metus sėdinti šio projekto komisijoje sakys: „Ievute, sunkiau, žiauriai sunkiai, nes jie dabar tobulėja, jie ištobulėję iki aukštumų! Mes kankinamės, mes nežinom, ką daryt iš viso.“

Vakarą bus patikėta pradėti ZIP FM radijo laidų vedėjui Žygimantui Gečui, kuris įkūnys britų dainininką Edą Sheeraną. Po šio kūrinio Jeronimas Milius nesusilaikys: „Įdomu stebėti, kaip jūs sukatės iš situacijų“, – koks netikėtumas scenoje įvyko, pamatysite jau šį šeštadienį.

Marija Grabštaitė šį kartą taps garsia atlikėja Pink. Užkulisiuose laidos vedėja Indrė Kavaliauskaitė drąsiai jos paklaus: „Kodėl tu taip jaudiniesi? Taigi viską tobulai moki!“ „Aš irgi žmogus ir turiu emocijas“, – prisipažins Marija. Ar šį kartą jai pavyks išlaikyti aukštai iškeltą kartelę?

Po jausmingo Mildos MAIMO atlikimo Jeronimas Milius vos sugebės tramdyti emocijas: „Man atrodo, mus visus paveikė“, – neslėps jis.

Kiekvieną kartą visi net sulaikę kvapą laukia pasirodymų, kuomet atlikėjams tenka įsikūnyti į kitą lytį.

Todėl kaip Norbertui pavyks atkartoti garsiosios Celine Dion pasirodymą, laukė ne tik komisijos nariai, bet ir laidos vedėjai: „Norbertai, aš man atrodo dabar sapnuosiu tave! Moteris, kuri viską pasiekia“, – po pasirodymo juokaus Simonas Storpirštis.

„Viskas gavosi kažkaip prasmingai, net nežinau kodėl, bet mane sujaudino“, – atlikėją girs operos solistė Ieva Prudnikovaitė.

Jai pritars ir Livija Gradauskienė: „Aš taip laukiau šito pasirodymo, taip laukiau, ir taip pateisinai mano visus lūkesčius. Aš tiesiog dar kartą lenkiuosi prieš tavo talentą!“

Dar viena vakaro staigmena tapo Simonos Nainės įkūnyta praėjusių metu Lietuvos atstovė Eurovizijoje Monika Liu: „Man visas žarnas suka, kai čia reikia pasirodyt, įsivaizduokit, kokia atsakomybė atstovauti Lietuvai stovint ant tokios scenos ir dainuojant milijoninei publikai“, – jaudulio neslėps ji ir pridurs, kad ruošdamasi šiam pasirodymui kalbėjosi ir su pačia kūrinio atlikėja.

„Sakau – aš tave darysiu „Muzikinėje kaukėje! Sako – gal nori, aš tave pamokysiu? Sakau, Monika, nesigadink sau nuotaikos. Bet tikrai ji labai miela, paslaugi, šilta be proto, charizmatiška, kas yra labai smagu!“

Ar pavyks Gabrielei Vashai atkartoti išskirtinį Džordanos Butkutės tembrą? O aktoriui Josifui Baliukevič su Elviu Presley ištirpdyti komisijos moterų širdis? Visi atsakymai „Muzikinėje kaukėje” – jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., tik per BTV.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją