„Šunyčių patrulių“ žaidimų aikštelėje netrūksta pramogų. Čia kiekvieną dieną laukia pašėlusi Nuotykių miesto čiuožykla, ryškioji spalvinimo zona, akis traukia ir žaisti kviečia „Šunyčių patrulių“ žaislai bei vyksta kultiniu tapusio animacinio serialo transliacijos. O savaitgaliais „Šunyčių patrulių“ erdvėje verda dar kosmiškesnės linksmybės. Šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 12 iki 16 valandos laukia animatorių pasirodymai bei daugybė linksmų užsiėmimų: laikinos tatuiruotės, piešimas ant veidukų ir įvairiausi žaidimai vaikams, taip pat galima įsigyti ir „Šunyčių patrulių“ atributikos.

„Šunyčių patrulių“ žaidimų aikštelė Kauno „Akropolyje“

„Mūsų erdvės nuolat prisipildo išskirtinių atrakcijų tiek suaugusiems, tiek ir mažiesiems lankytojams. Todėl džiaugiamės, kad šįkart kartu su partneriais – „Go3“ televizija ir kino studija „Paramount Pictures“ – drąsiųjų šuniukų gerbėjams galime pasiūlyti išskirtinę žaidimų erdvę“, – teigia Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė.

„Šunyčių patrulių“ žaidimų aikštelė Kauno „Akropolyje“

„Šunyčių patrulių“ atvykimas į Kauno „Akropolį“ sutampa su ilgai laukta proga – spalio 26-ąją Lietuvos kino teatrus pasieks „Šunyčiai patruliai 2. Galingas filmas“ premjera, pradžiuginsianti juostos gerbėjus. O jų Lietuvoje išties daug – drąsiųjų šunyčių nuotykius prie televizijos ekranų nuolat stebi 39 proc. berniukų ir 43 proc. mergaičių. Patrulius 4–6 metų vaikai jau tituluoja vienais mėgstamiausių animacinių filmų herojų!

„Šunyčių patrulių“ žaidimų aikštelė Kauno „Akropolyje“

„Galime drąsiai sakyti, kad tai vienas žiūrimiausių animacinių serialų Lietuvoje šiais metais per „Go3“ televiziją. Filmuko herojų Lietuva laukė, juos myli, tad džiugu, jog turi galimybę geriau juos pažinti tiek gyvai, tiek stebėdami ekranuose“, – sako Žilvaras Zinkevičius, „TV3 Group“ ryšių su visuomene ir komunikacijos komandos vadovas Baltijos šalims.

„Šunyčių patrulių“ žaidimų aikštelė Kauno „Akropolyje“

Nors tokia žaidimų erdvė Lietuvoje naujiena, „Šunyčių patrulių“ žaidimų aikštelės itin populiarios daugelyje šalių. Tiesa, rodos, vikrieji Patruliai mūsų šalyje dar leisis į ne vieną nuotykį. Kaip sako Asteras Gura, „Paramount Global“ atstovas, ši žaidimų erdvė – tik vienas iš žingsnių į tolimesnį prekės ženklo vystymą tiek Lietuvoje, tiek visame Baltijos šalių regione.

„Šunyčių patrulių“ žaidimų aikštelė Kauno „Akropolyje“

„Norime kuo labiau priartinti stebuklingą „Šunyčių patrulių“ pasaulį prie mažųjų Lietuvos žiūrovų. Skiriame didelį dėmesį plėtrai Baltijos šalyse, dedame visas pastangas, kad vaikams būtų pasiūlytas pats geriausias turinys. Jau dabar šalies knygynuose galima įsigyti lietuviškų knygų su įkvepiančiomis ir gerumo pilnomis istorijomis, taip pat individualius marškinėlius su savo vaiko vardu. Tai tik pradžia. Tikimės, kad netrukus pasiūlysime dar daugiau produktų ir laidų Lietuvos vaikams“, – sako A. Gura.

„Šunyčių patrulių“ žaidimų aikštelė Kauno „Akropolyje“

„Šunyčių patrulių“ žaidimų aikštelė veikia kasdien 10-21 val. iki lapkričio 9-osios Kauno „Akropolio“ trečiame aukšte, Renginių aikštėje. Renginys ir visos pramogos – nemokami.